Wpis z mikrobloga

czym się różni fenix mini albo fenix titanium od tego vapka https://vaporshop.pl/pl/waporyzatory-healthy-rips/3871-rogue-waporyzator-przenosny-do-suszu-healthy-rips.html ? różnica w cenie ogromna a wyglądają jakby było robione na jedno kopyto i zeszły z jednej linii produkcjnej tylko z inną naklejką. czy ten healthy rzeczywiście daje lepszą parę [ta z fenixa była dla mnie za słaba]

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #marihuana #zdrowie
  • 15
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: Fenixy to były początkowo podróbki urządzeń od Healthy Rips, ale jak widać rozwinęli się i tworzą dobry sprzęt za dobrą cenę. Healthy Rips Rogue to akurat jeden z wyższych modeli od HR, jest większa komora, ma wibracje, duża bateria. I wyciąga sporo więcej z suszu przez co sama waporyzacja jest bardziej ekonomiczna. Przynajmniej takie są moje spostrzeżenia. Wcześniej miałem jakiegoś Ald Amaze WOW v2 z aliexpress, którego ciężko się czyściło
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: @Fanatyk_Wedkarstwa: nie różnią wcale tylko ceną, para z Rogue dorównuje jakości Mightiego (szczególnie po dokupieniu bubblera), buszki z fenixa są przy tym jak małe pierdy. Paliłem i z fenixa mini i titanium i ciężko w ogóle porównywać te sprzęty. Do Rogua można załadować naprawdę sporo i przy jego mocy ściągnąć komorę w 3 potęznych chmurach. Obowiązkowo polecam dokupić kapsułki, zdecydowanie pomaga to utrzymać czystość. Wielu moich ziomków ma fenixy
mlek - @EternalOblivion: @FanatykWedkarstwa: nie różnią wcale tylko ceną, para z Rogu...

źródło: comment_1673438577GsRsex5Aabh53jQSpdzEdR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirindo: szklana rurka też jest ok tylko wydaje mi się że nie siedzi "na zicher" tylko ma lekkie luzy, miałem wrażenie że szczelność nie jest idealna z tą rurką. Bubbler mam teraz oryginalny od HR i sie super sprawdza, poprzedni miałem chyba od arizera jeśli mnie pamięć nie myli i mi w końcu pękł na końcu, ale też doskonale działał.
  • Odpowiedz
@mlek: o jaką kapsułkę ci chodzi? - to już wiem. czyli mówisz że jarałeś z HR rouge i fenixów i hr jest lepszy? bo pod względem ergonomi i prostoty podobają mi sie fenixy tylko chmury z nich są słabe a jeżeli z niego lepsze to brzmi prawie jak idealny dla mnie
  • Odpowiedz