Wpis z mikrobloga

Mircy jeździł ktoś z was kiedyś samemu na wakacje/festiwale albo ogólnie jakieś podróże? Mam znajomych z dosyć wąskimi zainteresowaniami (w weekendy chcą chodzić tylko po klubach, a z festiwali to chcą tylko jechać na fest festival albo jakies inne rasy xD), nie neguje co kto lubi. No ale sam chciałbym się przejechac na coś innego, albo pojechać na jakieś wakacje gdzie jedyną rozrywką nie będzie chlanie przy basenie hotelowym. Jak jeździcie samemu to jak to wygląda? Staracie się poznać jakichś ludzi czy raczej robicie wszystko sami? Najbardziej mnie to ciekawi jak to wygląda np. na jakichś festiwalach itp. #pytaniedoeksperta #rozrywka #niewiemjaktootagowac #podrozujzwykopem #podroze #wakacje
  • 4
@BrakWolnegoLoginu: Ja nigdy nie korzystałam, ale z tego co widziałam, to ludzie ida najpierw na kawe/piwo zeby chociaz wyczuć czy sie dogadają. I widzialam ze tez sie rekomendują, gdy juz razem gdzies byli.

Z taka obawa przed porazka jest tez ta druga strona wiec warto pewnie otwarcie przegadac wątpliwości :)

Poza tym to chyba jak wyzej kolega napisał. Kupujesz bilet i lecisz sam.

Sa tez wycieczki z biur, gdzie oferują wyjazdy