Wpis z mikrobloga

Propaganda partii rządzącej ma dwa główne zadania.
Pierwsze oczywiste - wmówić ludziom, że jest w pytę, a jak jest źle, to bo covid, bo wojna, bo co tam akurat jest pod ręką.

Drugie - szczuć na innych. Znaleźć wroga i nim straszyć. A przede wszystkim niszczyć swoich najgroźniejszych oponentów, co doskonale widać po tym ile czasu antenowego dostał Tusk po powrocie do polskiej polityki, to ile energii wkładało się w trakcie wyborów prezydenckich w niszczenie i straszenie Trzaskowskim.
I to zadziałało, bo w końcu Duduś wygrał tylko dzięki #mimowszystkoduda ¯\(ツ)_/¯

Ale to drugie nie tylko ma kogoś przekonać do zagłosowania na PiS. Ma to głównie za zadanie zniszczyć każdą zagrażającą w sondażach konkurencję PiSu. Tak się dla PiS szczęśliwie składa, że Platforma jest częścią KO, które to ma największą szansę zagrozić PiSowi. Bo na PO najłatwiej im szczuć.

W 2023 fakt istnienia płatnych trolli jest już chyba dla wszystkich oczywisty. Jestem przekonany, że równie dużo (jak nie więcej) partryjnych trolli od wychwalania Partii jest partyjnych trolli co za zadanie mają narzekać na to jak to źle było za PO.

I cóż - cytując naszego wspaniałego premierera "ludzie są tacy głupi, że to działa". Jeżeli ktoś uważa, że przed 2015 kraj był gorzej zarządzany niż obecnie, i że ówczesne afery miały jakikolwiek podjazd do obecnych to przecież idealny znak, że propaganda PiS weszła jak ciepły nóż w masełko.
Bo to idealny deal dla PiS. Wyznawcy zagłosują na nich, a "PiS-PO jedno zło" zagłosują na kogokolwiek innego niż ich największy rywal

¯\
(ツ)_/¯

#tvpis #bekazpisu #wybory #propaganda #pis #po #pispojednozlo

Pobierz MrGalosh - Propaganda partii rządzącej ma dwa główne zadania.
Pierwsze oczywiste - w...
źródło: comment_16734229831Qy8O1GZgxnW3MGFBpFwGE.jpg
  • 11
@MrGalosh: Mireczku, jest to prawdą, ale na Wypoku jest za dużo zwolenników Konfiego pie*dolenia. A to jest ich jedyne hasło ostatnio - pis-peo-jedno-zło, bo przecież a) nie mogą się otwarcie przyznać do tego, że wierzą prorosyjskiej konfie; b) nie powiedzią ci na kogo zamiast tego głosować, ale jest jedna partia która ceni wolność. XD Yeeebac to, na Wypoku nie ogarniają tego i będą się nabierać na pis-peo-jedno-zło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@MrGalosh: wyborca spod znaku:
- PiS-PO jedno zło
- wszystkie partie to jedna ta sama banda
- nie głosowałem na pis, ale ta opozycja...

To drugi możliwie najlepszy wyborca dla PiSu, zaraz po betonowym elektoracie.
@MrGalosh: Freethinkerzy którzy #!$%@?ą PiSowskie rzygi nie zdają sobie sprawy nawet, że ich prymitywne móżdżki są wyciosane z PiSowskiej propagandy i to że co chwila nadal #!$%@?ą jakieś wysrywy o OFE, strzelaniu do górników i inne kłamstwa wyjęte z PiSowskiego podręcznika propagandowego (obalone już dawno) oznacza, że zostali wytresowani jak pies Pawłowa.

Niezwykle mnie to bawi jak taki prymityw zaprogramowany jak bot coś piszczy jak to on myśli samodzielnie aby zaraz
Pobierz Khaine - @MrGalosh: Freethinkerzy którzy #!$%@?ą PiSowskie rzygi nie zdają sobie spra...
źródło: comment_1673437712LwosfucuK0nPUdPhseJIWF.jpg
Konfederaci utrzymują pis przy władzy dzięki uprawianemu przez ich symetryzmowi


@Vosemite: To nie tylko konfederaci, takich ludzi jest więcej, którym się wydaje że są mądrzy, bo zamiast łykać "lewicową propagandę" to łykają prawicową propagandę xD Oczywiście częścią łykania prawicowej propagandy jest naturalnie stwierdzenie, że "ci drudzy to lewicowa propaganda i nieprawda, tak wyczytałem w prawicowej propagandzie a ja jestem bardzo mądry i dlatego w to wierzę bez poddawania w wątpliwość oczywiście"
@MrGalosh: To jak w tym kraju nie ma na kogo głosować to mam głosować na PO bo to przeciwko PIS? Co za #!$%@? głupota. Jak myślicie że przyjdzie następna władza i cofnie poprzeczkę którą PiS wysoko postawił to się przeliczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrGalosh: ludzie krzyczący PiS-PO jedno zło, to dzbany, które łyknęły pisowską propagandę i teraz robią damage control, bo przecież to niemożliwe żeby 'samodzielnie myślący człowiek' okazał się być głupkiem.