Wpis z mikrobloga

Jak działa YouTube który poleca filmy? Nigdy w życiu na głównej nie wyświetlił mi się czvjnik a chłop ma ponad 1,5 mln subów, jego filmy robią ponad bańkę, dwie wyświetleń, a wyświetlają mi się filmy Bungee, Gimper czy innych kanałów których też totalnie nie oglądam, czy kanał Genzie gdzie ostatni ich film jaki oglądałem to może z pół roku temu ¯\_(ツ)_/¯

#youtube #polskiyoutube #famemma #friz
  • 8
@danoneek: no powinno mniej więcej pod twój target, ale jak są filmy z 8 lat wstecz, to zauważyłem, że każdemu w podobnym czasie wyskakuje, jak w swoją wszedłem to pierwsze, co wyskoczyło to astrofizyka(w życiu na ten temat nic nie oglądałem) ale wczoraj byłem zmuszony do rozmowy na ten temat, może przypadek :/
@danoneek: nikt tego nie wie jak dziala mityczny algorytm jutuba. Mozliwe ze yt dobiera treści na podstawie tego, co oglądają inni użytkownicy którzy oglądają to co ty. Czyli załóżmy że oglądasz treści okołofrikfajtowe, a widownia takich treści w dużej części ogląda jakies bungee czy gimperów i stąd polecajki. Źródło: chłopski rozum.
@danoneek: Niestety od kilku lat YT się #!$%@?ł, ciężko tak z buta znalesc jakis mniejszy ciekawy kanał warty uwagi, na głównej wystarczy ze oglądniesz jeden film o danej tematyce, automatycznie główną masz zawaloną podobnym contentem. Kiedys pojawiały się losowe kanały, filmy itp itd.
@MieleckiPan no właśnie niekoniecznie

Oglądam trochę materiałów freakfightowycyh a nigdy nie wyświetlił mi się Czajnik, Bungee, ktokolwiek od Grożą czy nawet pies Revo

Dziwny ten algorytm, myślałem że taka konferencja Fejm będzie prowadzić do ww.
@danoneek: oglądam fame mma i hight league, a w ogóle nie wyskakują mi treści od nich, w ten sposób omija mnie większość konferencji, bo dopiero po niej zaczynają mi się wyświetlać jakieś skróty, a widziałam praktycznie każdą galę, obserwuje osoby powiązane itd, nigdy nie ogarniesz algorytmu xD