Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale mnie wkurza Kasia. Zachowuje się jakby Tomek był jej chłopakiem a przecież nic jej nie deklarował. Wygląda jakby ostatnio oddalili się od siebie. A tu wielka zazdrość o rozmowę Tomka z Magdą oraz o ich i Moniki kąpiel. Idziesz do programu randkowego i przeszkadza ci to że chłop spędza czas też z innymi. No XD. Swoją drogą to z Moniką jest coś nie tak chyba, nie rozumiem co widzi w niej Tomek...
#40kontra20
  • 7
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: nie, sama mówi że Tomek ją zawiódł, że myślała że jest coś więcej między nimi. To chyba dowodzi temu że nie jest zła tylko na dziewczyny ale też rozczarowana Tomkiem. Do tego pamiętam że w poprzednich odcinkach też okazywała duża zazdrość o Tomka.
  • Odpowiedz
@antail: Ja sie jej nie dziwię, to wszystko jest chore, dwoch chlopow i tyle bab. Oni cos tam szmegez w sypialni, a nagle on dystans i przytulaski z innymi i zabawa w kąpieli. Ona nie widziala co oni tam robią. Emocjonalnie to ja bym tam na jej miejscu wytłukła wszystkie talerze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fajlip1111: kurde, przecież ci ludzie wiedzą na co sie piszą, wiedzą o czym jest ten program. A Tomek nikomu nic nie deklarował. Pocalunek to ważna sprawa ale nie na tyle żeby był deklaracją. Tomek nie mówił jej że to juz tylko ona i tyle. Jednak taki jest format programu. Nikt im nie mówił że będzie inaczej. Dlatego nie rozumiem skąd domysły Kaski że jest inaczej.
Co do tego że jesteś facetem
  • Odpowiedz