Wpis z mikrobloga

Wykopki śmieją się z Putina, że żyje w bańce i nic nie wie o stanie państwa, albo jest karmiony propagandą przez najbliższe otoczenie, które wchodzi mu w dupe. Tymczasem wykopki tak samo się zachowują. Wszelkie sygnały, że Rosja przystąpi do wielkiej ofensywy, że robi ogromną mobilizacje, że krajowa produkcja weszła na wojenne tory były obśmiewane, zakopywane, minusowane itd. Tak przy każdym światowym temacie tu jest. Stworzenie własnego świata, oblężonej twierdzy i lizanie się po jajach. Macie sowiecką mentalność, lubicie, a nawet sami tworzycie propagande tylko posypaną pudrem. Jeszcze będziecie nadal ujadać i do ostatniego ukraińca tworzyć swój alternatywny świat bo ten prawdziwy was przerasta.

Najbardziej śmieszy te usprawiedliwianie - nasza propaganda to kontra do rosyjskiej propagandy ¯_(ツ)_/¯ a jeden użytkownik wczoraj nawet napisał, że nie ważne czy coś jest prawdziwe, czy nie, przynajmniej jest beka z Putina. Taki wasz obraz. Każdy temat tutaj obrzydzicie wszystkim swoim zachowaniem.

#rosja #ukraina #wojna
  • 57
Obstawiam, że z początku PO rzuci temat LGBT i aborcji umiejętnie je grillując, a w tym czasie będą kraść jak pisiory.


@dnO_Oceanu: marzę, aby Peło wróciło do władzy i robiło przekręty jak dawniej:

zegarek Sławka Nowaka nie wpisany do rozliczenia
konszachty Chlebowskiego na cmentarzu

Ten rozmach mnie się podoba, ta skala, te Himalaje korupcji
@RaghNaarRoog: No to w sumie jest tak, jak pisałem - do końca 42 ZSRR jechał na swoim sprzęcie. Oczywiście ciężko przewidzieć co by było, gdyby później wsparcie z zachodu nie zaczęło płynąć strumieniem, ale też nie jest tak, że bez niego ZSRR był skazany na upadek.
@Rimbolo:
Raczej byłby, mimo wszystko jeszcze w 42-43 różnica sił nie była tak znaczna jak później, a jednak Niemcy nie byli aż tak daleko do osiągnięcia istotnych celów strategicznych. Ale to już mocne gdybanie, ruscy to jednak ruscy, a ZSRR było olbrzymie.
@RaghNaarRoog: Na ten temat to ja widziałem dyskusje na dziesiątki stron, także skoro do tej pory nie udało się - często zawodowym historykom - dojść do jakiegoś jednoznacznego stanowiska, to niestety nie czuje się na siłach, żeby próbować rozstrzygnąć tę kwestię ;)
@vrNFWrUew3D4Rgz:

To tylko takie przykłady XD Nie chcę w to wchodzić. Poza tym, średnie przykłady, bo raczej #!$%@? to kogo obchodzi co tam Orban z Łukaszenką w swoich #!$%@?łkach knują.

Natomiast sprawy dotyczące nas... naszego bezpieczeństwa, no to już inny kaliber. A na wykopie takie informacje są manipulowane, zakłamywane i zakopywane ¯\(ツ)_/¯

Kuuuuurwa, jak sobie przypomnę co tutaj się działo rok temu, gdy Białoruś podrzucała nam inżynierów na granicę XD
@spere

Wpis o propagandzie, a koleś robi propagande XD

zegarek Sławka Nowaka nie wpisany do rozliczenia

konszachty Chlebowskiego na cmentarzu

Ten rozmach mnie się podoba, ta skala, te Himalaje korupcji


Gość proszący o zablokowanie kontroli urzędu skarbowego w firmie żony, czy proszenie Kulczyka, który miał dojścia do niemieckich mediów, aby wstawił się za nimi i pozytywnie ich przedstawiali. Taką narracje, że władze obaliły ośmiorniczki i zegarek możecie wciskać małolatom, którzy byli w
@dnO_Oceanu: o, i jeszcze ośmiorniczki. I burżuazyjne sushi, I masło. Kostka masła, do każdego dania, niech jedzą jak burżuje. Rozgrzeszam, z każdej łyżki masła. Byle wrócili.

I niech klną. Klną jak najęci. Klną na prywatnych kolacjach, pasjami. Soczyście, z pasją, uderzając w stoły. Klną rubasznie.

Rozgrzeszam ze wszystkiego. Serio. Nigdy nie głosowałem na Tuska, ale obiecuję że zacznę, od jutra. Wracajcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dnO_Oceanu: najbardziej mnie śmieszyło jak wykopki oburzały się na wpisy Konrada Muzyka, który nie jest pierwszym lepszym który przeczytał katalogi czołgów jak Wolski
Wielu nie popiera wojny, ale nie może nic na ten temat powiedzieć tak jak w Europie nie można nic powiedzieć na LGBT bo można dostać karę więzienia czy wysoką grzywne.

@dnO_Oceanu: xDDDdDdDdDdDdddddD