Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Abcdef90: zdrówka. Ogólnie mieszkanie samemu, picie wina, piwa i sluchanie muzyki to mój najlepszy czas w życiu, mimo że czułem się samotny. Do tego w wakacje spacery o 21 i zachaczenie na stację paliw po czteropak. Polecam uczyć się języka angielskiego bo to zawsze skutkuje. I starać się raz do roku o zrobienie jakiejś kwalifikacji pozwalającej zarabiać więcej. Trzymaj się mordo
  • Odpowiedz
@Abcdef90: znajomi sa przereklamowani, zawracaja gitare, jak cos chca, czasem cisza i spokoj jest lepsza

najlepszego! kup se lego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@walokid:

No tak, skoro odmawiali mu cały czas wcześniej to teraz powinien nadal do nich pisać i na kolanach błagać xD Za mało próbował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abcdef90: ja któregoś roku na Facebooku dostałem życzenia chyba od trzech czy tam pięciu osób, w tym od swojej różowej xD wtedy se uświadomiłem, że już odchodzi się od składania życzeń na FB i że u mnie się od tego odeszło szybciej niż u innych XDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@walokid: po pierwsze grupka osób które mógłbym zaprosić jest wąska a po drugie wcześniej do nich pisałem czy się spotkamy to mieli to gdzieś

@Abcdef90: czyli jest jakaś grupka, jak u normika XDDDD
  • Odpowiedz