Wpis z mikrobloga

Ukończona finałowa misja, najpierw cutscenka ze ślubu Romana, podjeżdżający Pegorino strzela w tłum i zabija Kate (w alternatywnym zakończeniu ginie Roman). Potem następuje misja właściwa, przejażdżka do Romana i Little Jacoba, dość prosty ale przydługi pościg samochodowy, potem ciekawa ale w sumie niezbyt wymagająca strzelanina, krótki pościg motorem za łódką i zaczyna się najgorsze. Najazd na rampę i skok motorkiem do helikoptera, w wyreżyserowanej scence trzeba naparzać szybciutko spację, a jak wyczytałem w internecie im więcej FPS tym trudniej zaliczyć ten kawałek. Za pierwszym razem Nico spada mi do wody, więc trzeba powtarzać całą sekwencję pościgi strzelaninę itp. Za drugim razem znowu spada. Za trzecim udaje mi się wprowadzić Nico do tego helikoptera, ale próbując go pilotować, wciskam przypadkiem przycisk wysiadania z pojazdu, więc Nico wysiada w locie wpada do wody i się zabija XD Czwarte podejście to znowu nieudane walenie w spację. Dopiero za piątym razem wszystko idzie dobrze, Nico łapie Pegorino u stóp statuy wolności, zabija go i kończy główną linię fabularną.

Stan ukończenia 97,5%
#gta4na100 #gry #gta #gtaiv
Pobierz 19karol90 - Ukończona finałowa misja, najpierw cutscenka ze ślubu Romana, podjeżdżają...
źródło: comment_1673382685WiTLUssLkb2uRWLEbbE6SZ.jpg
  • 10