Wpis z mikrobloga

Dlaczego teraz każda, dosłownie KAŻDA Juleczka chwali się tym, że jest niepełnosprawna.
Noszą te duże okulary, żeby każdy w ich otoczeniu wiedział, że mają wadę wzroku, że źle widzą, że mają kiepskie geny, że są niepełnosprawne, bo źle widzą.
Mi by było wstyd jakbym miał wadę wzroku i tym się na lewo i prawo chwalił. Jak im pryszcz wyskoczy to malują siępół godziny, a jak mają złe geny związane ze wzrokiem to nie noszą soczewek. Swoje wady trzeba ukrywać albo nad nimi pracować. Noście soczewki Juleczki.
#takaprawda #okulary #juleczka #logikarozowychpaskow
Pobierz zloty_wkret - Dlaczego teraz każda, dosłownie KAŻDA Juleczka chwali się tym, że jest ...
źródło: comment_1673367127EHnbYRZvOr9NUSyCo5N8a9.jpg
  • 48
@zloty_wkret: Kiedyś miałam małe okulary i były kijowe. W dużych mam całe oko za szkłem i nawet idzie zapomnieć, że się je nosi. W małych widać granice tych szkieł i jest bardzo niewygodnie. Ale i tak soczewki lepsze. Tak jakby się ktoś zastanawiał.
@zloty_wkret: wada wzroku nie musi być kwestią kiepskich genów, a chociażby uwarunkowań środowiskowych negatywnie wpływających na wzrok, jakim jest dla przykładu praca przed monitorem.
Postrzegasz zatem, że osoby z wadą wzroku nie powinny nosić okularów. A co z osobami z innymi przypadłościami? Głusi mają chować aparaty słuchowe, a niemi przestać używać języka migowego? xD bo wstyd?