Wpis z mikrobloga

Siema mirki mam problem bo przez długi czas tolerowałem to co działo się z #cyberfolks (wcześniej hekko, mintshost i pewnie o czymś jeszcze zapomniałem ( ͡º ͜ʖ͡º)) ale jak teraz zobaczyłem że za hosting który kosztował mnie ~54 zł co 3 miesiące mam płacić prawie 130 zł zdecydowałem że pora po 8 latach zrezygnować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możecie polecić jakiś hosting do którego będę mógł podpiąć sobie nielimitowaną liczbę domen i subdomen, będzie miał nielimitowany transfer oraz fajnie by było gdyby oprócz php miał też nodejs (nie jest to wymagane ale duży plus za to) i najważniejsze żeby można było za niego płacić kwartalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)?

Potrzebuje go głownie pod trzymanie małych landingów i ewentualne przetestowanie dodatków do jakiegoś wordpressa itp.

Budżet na to +/- 50-60 zł (za 3 miesiące)

#hosting #www #webdev
  • 10
@Raspajpi: też w sumie mogę polecić mydevil, mają też mniejsze pakiety na small.pl. A jakbyś potrzebował jakiegoś rabatu na pierwszą płatność, to mają system poleceń więc kody na pewno znajdziesz, a jeśli nie chcesz szukać to mogę Ci podesłać na pw swój własny kod (bodajże -20%) ;)
@Raspajpi: też mam jeden serwer w cyberfolks, płaciłem rocznie za hekko jakieś 100 +, teraz ponad 8 stów. mam jeden serwer też w sohost i mogę polecić, szkoda tylko że ewentualne kopie zapasowe przywracasz tam za pomocą boku. W cyberfolks jednak wygodne, jak można zrobić to samemu a nie truć dupę na czacie