Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: poleciłbym twojego ale widać sukcesy marne i żadne. Polece ci kopecego terapeute, uciekł z wykopka bez pozegnania :) czyli musi miec dobrego lekarza. #!$%@?ąc temacik ja na wykopku nie płacze i ne uzalam się się bo mu wysietlenia spadły hehehehe jprd co za dzieciak
@Dizel_AHTUNG kto ci powiedział, że nie spełnię warunków dotacji xD. Dałem info o tym, że dzisiaj nie ma filmu, bo chcę się skupić na pisaniu z supportem i sieciami partnerskimi, a tu już się pojawiają wnioski jakbym był bankrutem xD
@Korsir: To ogólny problem poszukiwaczy? W sensie YT kategoryzuje to jakie jakieś niebezpieczne zajęcie? Bo tbh nie widzę na Twoim kanale nic co powinno niepokoić YT. Może poza kwestią wrzucania Cię do kategorii vloga z życia w samochodzie jako bezdomny (w stanach jest sporo takich materiałów), ale raczej algorytm powinien brać pod uwagę lokalizacje twórcy.
Nie ogladam Korsira, ale wydawal sie spoko chlopem jak widzialem go u swiniaka we wloszech. Ja mu zycze powodzenia. Wez Korsir jakiegos Deusa lepiej uzytkuj