Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W wyniku operacji żołnierze unieszkodliwili 13 rosyjskich żołnierzy, a kolejnych 5 żołnierzy wzięto do niewoli. Akcja powiodła się bez strat własnych.


@OttoBaum: czyli gdzieś z 2 drużyny. No to od cholery terenu musieli odbić... Ale dobre i to.
Ruscy to sa podludzie, nawet instynktu samozachowczego brak


@marsjanin2012: nie masz sprzętu ani przeszkolenia, jest noc, co jakiś czas coś dookoła wybucha kompletnie wymazując całe nocne widzenie na jakie zdążyły się przestawić twoje zmęczone oczy co jakiś czas słyszysz przytłumione wystrzały i ewentualnie krzyki umierających ludzi którzy byli w twoim oddziale

za przeproszeniem co byś dokładnie zrobił ze swoim instynktem samozachowawczym poza zwinięciem w kuleczkę i zasikaniem spodenek?

przyszli grabić i
noktowizja/termowizja powoduje, że słabiej wyposażeni żołnierze nie mają szans.


@Nieszkodnik: Jestem przekonany ze tak by wyglądało moje pójście na wojne xD Dobrze bym z okopu nie wylazł a już bym został zabity przez pocisk artyleryjski albo przez jakiegoś ukrytego strzelca
nie tak. Ale wydaje mi się, że Ukraińcy dostali tego sporo od Zachodu, a rosyjskie ewentualnie służy wysokim rangą wojskowym do polowań na Syberii...


@Nieszkodnik: no, dostali. Co nie zmienia faktu, ze pisanie takich komenatrzy jak twoj jest najdelikatniej mowiac nierozsadne.
Co nie zmienia faktu, ze pisanie takich komenatrzy jak twoj jest najdelikatniej mowiac nierozsadne.


@kjungst: dlaczego? Również (nawet) na wykopie były zrzutki na naktowizję dla zwykłych jednostek ukraińskich. Sporo takiego sprzętu tam przesłano, nie tylko z Polski. Więc domniemywam, że Ukraińcy mają tego więcej - zarówno do broni strzeleckiej, jak i jako wyposażenie zmodernizowanych na Zachodzie transporterów czy czołgów...

A o rozszabrowywaniu rosyjskich magazynów/składów krążą już legendy, co nie?