Wpis z mikrobloga

Używałem brunoxa/ rstop i Cortanin F
Brunoxem pomalowałem wnęke na koło zapasowe i po 2-3 latach zaczeło wychodzić, na rogach zaślepek zdarłem pomalowałem epoksydem jakimś lepszym i siedzi, zaprawki punktowe też próbowałem ale tam szybko rdza wychodzi bo cieżko doczyścić bez rozszlifowania wiekszych miejsc.
Rstop Dałem na zegnite błotniki z przodu i też 2 lata wytrzymało i znowu ruda wyszła, ale tam nie było już z czego szlifować więc ( ͡°
@Hamza: Cortanin F dostałem w gratisie przy zakupie Mazdy 6 XD Muszę przyznać, że dawał radę - jak pomalowałem nim miejsca z rdzawym nalotem to rdza znikała i ze 2 tygodnie się nie pojawiała (na odsłoniętych z lakieru kawałkach blachy). Trochę mnie to ratowało, zanim zaprowadziłem ją do blacharza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hamza: bolla jak psiknąłem na miejsca gdzie robiłem zaprawki to w jednym miejscu trzymał rok a w drugim parę miesięcy ale to akurat pewnie dlatego że poprawiałem wewnętrzną część drzwi (ta co na nadkole zachodzi, bo mowa o tylnych) i zwyczajnie spłynęło mi to trochę, rok się trzymał na rogu maski
teraz użyłem r-stopa na ten sam róg bo ludzie zachwalali to po miesiącu jest całe zardzewiałe bardziej niż jakbym w
@Hamza: Na felgach wypróbowałem Agri-Corr i na to chlorokauczuk.
Już 2-3 lata nie wychodzi rdza a kiedyś przy Hammeraicie już były jakieś rude kropki.
Wszystko malowane pędzlem.Jeszcze elastometal bardzo chwalą.