Wpis z mikrobloga

Dla pokolenia 55+ nie ma już ratunku.
Dziś mój teść stwierdził że to wina "peło" że jest afera z cenami paliw. Dodał że przecież paliwo mieliśmy i mamy najtańsze w europie a do przygranicznych stacji tłumnie zjeżdżają czesi, słowacy i niemcy żeby zatankować i zaoszczędzić a opozycja jak zwykle miesza, oczywiście w TVP tak podawali...
Jak mu powiedziałem jak monopolista orlen manipulował cenami to usłyszałem że Wam młodym to wszystko wmówio, nie znacie życia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tvpis #orlen #zalesie
  • 4
czesi


@volion: Na pewno Czesi :) Mają tańsze niż u nas paliwo i do nas jeżdżą tankować :)

Podobnie wczorajszy najazd na Euro w wiadomościach. € złe podwyżki cen w Chorwacji, Glapiński najlepszy, bo niby u nas nie ma podwyżek, taka Chorwacja mimo euro i tak ma tańsze paliwo niż u nas :)

Podobnie z cukrem, mieli sraczkę, że to spekulacja cenowa wzrost z 3zł na 6 zł, że cukru nie
@DRESIARZZ: @tom_marcin: wiem że ma mózg wyprany ale najgorsze jest to że takich ludzi są w Polsce setki tysięcy albo nawet miliony. Ludzi którzy zgotowali gówno w którym będziemy brodzić my i nasze dzieci a pewnie też wnuki...