Wpis z mikrobloga

@DonSlump: a skarbnikiem reprezentacji powinien zostać Piotr Nowak, on sie zna na tych całych komputerowych pieniądzach. Plus taki, że jak znowu Morawiecki wpadnie do szatni z premią, a po paru dniach cofnie, to Janusz na shortach coś z tego dosztukuje i chłopaki nie zostaną z niczym. Nawet ma takie okulary sprawnego finansity i dobrze mu z oczu patrzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachęcam do podawania kolejnych nazwisk
rzaden_problem - @DonSlump: a skarbnikiem reprezentacji powinien zostać Piotr Nowak, ...

źródło: comment_1673349606ZvT1WgCbZVfcISi2pMzzlc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DonSlump: dobra to jeszcze moje dwie kandydatury do sztabu:
Jan Tomaszewski w roli psychologa kadry, myślę że po Salwinie nasi repeentanci są już na to mentalnie gotowi, a gdybyśmy znów grali w okresie zimowym, to może też pełnić rolę świętego Mikołaja reprezentacji i po nieudanych spotkaniach smagać rózgą krnąbrnych piłkarzy, którym nie chce wracać się sprintem pod naszą bramkę.
Panowie, uważam że Polska kadra ma zbyt mało okazji by nieco uplastycznić
rzaden_problem - @DonSlump: dobra to jeszcze moje dwie kandydatury do sztabu:
Jan To...

źródło: comment_1673350960CYtoCOBXybZ04UKmosP5ke.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@rzaden_problem w 100 % racja Tomaszewski jako asystent i psycholog i utworzymy nowa funkcje dyrektora ds zimowych zgrupowań w Tajlandii dla Matiego Borka. Dodatkowo jako drugi psycholog Marianna Schreiber wybitna w rozmowach. Mieciu Mietczyński jako trener bramkarzy. Jakub Olkiewicz I Ireneusz Jeleń jako trenerzy napastników.
  • Odpowiedz
@DonSlump: Kuba mógłby też objąć posadę dyrektora działu kontrwywiadu zakaźnego. Jeździłby na konferencję przeciwników, a ci w dzień meczowy byliby rozkładania przez różne choróbska i walkowery wpadałyby same. Dodatkowo na pewno załatwiłby dobrą umowę sponsorską z tak poważna marką jak RedBull.

  • Odpowiedz