Wpis z mikrobloga

@Vosemite: No ludzie byli #!$%@? na PO, ale nie spodziewali się do czego jest zdolny PiS.

Nie wiedząc jak sie zachowa Duda w przyszłości, wydawał się być lepszym kandydatem od Komorowskiego. Tzn z lepszą charyzma.

No niestety czas zweryfikował...
Myślę, że teraz może być jeszcze gorzej. Postawią wszystko aby lobować na rzecz swojej partii i wygranej w jesiennych wyborach.

Zaczną się jakieś insynuacje względem Dudy, łączenie go z Kaczyńskim, Macierewiczem,PiSem itp., wytykanie błędów itd.


@Vosemite: a to przebrzydle lewaki. laczyly Dude z Kaczynskim i PiSem, a przeciez on ich nawet nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nie spodziewali się do czego jest zdolny PiS.


@Atx0937: no żeby nie spodziewać się do czego zdolny jest PiS, wiedząc kim jest Kaczyński, Pawłowicz, Macierewicz, Brudziński, Ziobro, co #!$%@? ze Smoleńskiem, jak się blatowali z Rydzkiem, to trzeba było byc j****ym imbecylem z czuciem polityki na poziomie rozwielitka. Czyli przeciętnym kucem, wyborcą konpederacji. Najśmieszniejsze jest to, że ludzie ostrzegali, ale jedyne co dostawali wzamian to potoki śliny i pogardy od
Pobierz bacaa90 - > ale nie spodziewali się do czego jest zdolny PiS.

@Atx0937: no żeby ni...
źródło: comment_1673351246Km2OINZwLUv5v3HroZjTLR.jpg
@bacaa90: No to oznacza że byłem #!$%@? imbecylem, głosując raz na PiS, a dokładnie na Dude vs Komorowski w drugiej turze. Przyznaje się do błędu.

Nie spodziewałem się, że potem PiS osiągnie większość w Sejmie... I będzie #!$%@?ł kraj na skalę nieznana od PRL
No ludzie byli #!$%@? na PO, ale nie spodziewali się do czego jest zdolny PiS.


@Atx0937: Konsumenci wypierdków Korwina uspokajali publicznie na swoich profilach FB i nie tylko - że przecież gorzej napewno nie będzie a Duda to przecież bezpartyjny antysystemowiec (a w razie czego to po PiSie nastanie przecież Korwin, więc jak ma jebnąć to niech jebnie). #pochowacpodprogiem
@bacaa90: @Vosemite: przyznaję się, ja w pierwszej na korwina w drugiej na dudę, komorowski mnie #!$%@?ł jak był u LEWAGA jakóbiaka na ustawionym wywiadzie, poza tym uznałem, że pispeło jedno zło, ale pis trochę lepszy xD

i do dzisiaj pluję sobie w ryj, że swoim głosem do tego doprowadziłem