Wpis z mikrobloga

@janosikk: Jedzenie jest smaczne ale trzeba uważać na kaszę, znalazłem już kilka razy kamień w jedzeniu. Z minusów to nie podają BTW posiłków więc bóg wie jak dieta jest zbilansowana przy wyborze według własnych upodobań.
@janosikk: jakościowo ntfy imo są obecnie najlepsi. pozostałe diety zmieniałem po miesiącu. maks dwóch, a z nimi jestem już od dłuższego czasu. nie jest oczywiście idealnie. jak dla mnie nie warto jednak zamawiać dań z kurczakiem (w zasadzie w żadnej diecie), bo jest suchy i jak na moje standardy niedobry. w zamian zamów sobie np. "mięso" wegańskie, to są co prawda jakieś sojowe zlepki imitujące mięso, ale zaskakująco dobre.
Gdzie mogę sprawdzić z której diety pochodzi dany posiłek?

@janosikk: Pierwszy (wybrany) jest z twojej domyslnej diety, reszta jest na 99% po kolei tak jak w twoim programie.

jakościowo ntfy imo są obecnie najlepsi

@Piotr_Loboda_Zary: Oprocz chleba i razowy i zwykly bialy jest po prostu najtanszym z marketu.
@Proogramista: Zobaczymy, od poniedziałku mam wykupione. Do tej pory najdłużej korzystałem z Kuchni Vikinga i była w miarę. Oczywiście biorąc pod uwagę cenę. NTFY jest droższe, więc liczę na coś lepszego.