Wpis z mikrobloga

@Pozdzierany_Gumolit wow, ale trzeba być zaczadzonym propaganda żeby pamiętać jakieś spalone drzwi których straty oszacowano na 2,50 zł i wspominać jakieś dymy sprzed paru lat. Jak jedynie co macie na MN to memy z wyrywania drzewek sprzed 10 lat to tak naprawdę nie macie się do czego przyczepic
@ziemba1:

wow, ale trzeba być zaczadzonym propaganda żeby pamiętać jakieś spalone drzwi których straty oszacowano na 2,50 zł i wspominać jakieś dymy sprzed paru lat.


A no tak, przecież to było jakieś dwa lata temu, to już się wyzerowało i się nie liczy xD

I jakie WY? Czy Ty właśnie mnie przypieałeś do team lewak's bo pozwoliłem sobie napisać inaczej coś? Gościuuuuu! xD
@vin42: Według mnie nie było gejów? Nie no wiem o co Ci chodzi ale tak piszesz że pożal się Boże. Otóż w Polsce klepie się wszystkich na ulicy, sam dostałem od dresów w jape jak szedłem w lato po piwo, a jestem hetero. To sobie wyobraź że gejów jeszcze bardziej patola tłucze bo ma to zakodowane w baniaku pustym że tak trzeba robić, to taka tajemnica poliszynela. Ogółem w Polsce jak
@Pozdzierany_Gumolit:

Według mnie nie było gejów? Nie no wiem o co Ci chodzi ale tak piszesz że pożal się Boże


Po prostu nie umiesz czytać.
Klepie się ludzi na ulicy na całym świecie Polska nie jest wyjątkowa w tej sytuacji.

To sobie wyobraź że gejów jeszcze bardziej patola tłucze bo ma to zakodowane w baniaku pustym że tak trzeba robić, to taka tajemnica poliszynela


Poproszę o jakieś przykłady i dowód na
Poproszę o jakieś przykłady i dowód na to że jest to robione znacznie częściej i bardziej niż w innych krajach Europy.


xD

Ale po kiego grzyba Ci przykłady że tam w jakimś kraju jest mniej lub więcej pobić ludzi? PO CO? XDDDDD Przecież gadamy o Polsce, a w Polsce jak to w Polsce, tradycyjnie na osiedlach i w bramach czai się oklep dla większości ludzi, czego nie rozumiesz?
@Pozdzierany_Gumolit: po to, żeby się dowiedzieć czy w Polsce jest rzeczywiście tak tragicznie. Bo takie twoje teorie że ja hetero dostałem oklep to na pewno gejów biją 5 razy częściej albo jakieś wymysły że w bramach czai się oklep to teorie godne Davida Coperfielda.
@Pozdzierany_Gumolit

Chłopie to nie liczą się straty materialne tylko to szturm kapitolu w USA.


szturm na Kapitol to medialne określenie na potrzeby polityczne, Trumpowi nic udowodniono, ty naprawdę wierzysz że on przygotowywał zamach stanu z człowiekiem bizonem?

Swoją drogą tam zginęli ludzie.

Wiesz że podczas samych protestów George Floyd zabrał ze sobą 100 kolejnych osób? Wiesz że do dzisiaj jest setki poszkodowanych policjantów przez politykę "defund the police"
mniej żenujące niż spalenie czyjegoś mieszkania racą bądź bitwa pod empikiem na marszu niepodległości


@Pozdzierany_Gumolit: mylisz żenadę ze zwyklym debilizmem. W zyciu bym nie powiedzial, ze spalenie komus mieszkania jest żenujace. Takie popisanie sobie drzwi jak najbardziej
@Cierniostwor: obrzydliwy to jest pees i kler i nikogo nie interesuje że mi przeszkadzają ale taki ynteligenr jak ty od razu wychwyci


@rrobot: Gdyby ktoś na drzwiach wypisywał takie teksty na Tuska czy kogokolwiek uznałbym to za równie obrzydliwie. Naprawdę, mamy w kraju wystarczająco brutalną wojnę Polsko-Polską, nie trzeba eskalować jej na klatki bloków mieszkalnych.
Kiedy lewaki wychodzą na ulice straty: 2 mld $

#!$%@? tam, TVN pewnie ci o tym nie powiedział więc lepiej wypominać przez następne 10 lat jakieś drzwi za 2,5 zł bo to jest problem nagłośniony przez salon


@ziemba1: XDDDDD

Wpis o sytuacji w Polsce, a nagle z dupy wyciągasz protesty związane z Florydą. Brawo Ty.
Nie mówiąc o tym, że nazywanie tego "wyjściem lewaków na ulicę" to też mocne odklejenie. Pod