Wpis z mikrobloga

@Pozdzierany_Gumolit wow, ale trzeba być zaczadzonym propaganda żeby pamiętać jakieś spalone drzwi których straty oszacowano na 2,50 zł i wspominać jakieś dymy sprzed paru lat. Jak jedynie co macie na MN to memy z wyrywania drzewek sprzed 10 lat to tak naprawdę nie macie się do czego przyczepic
@ziemba1:

wow, ale trzeba być zaczadzonym propaganda żeby pamiętać jakieś spalone drzwi których straty oszacowano na 2,50 zł i wspominać jakieś dymy sprzed paru lat.


A no tak, przecież to było jakieś dwa lata temu, to już się wyzerowało i się nie liczy xD

I jakie WY? Czy Ty właśnie mnie przypieałeś do team lewak's bo pozwoliłem sobie napisać inaczej coś? Gościuuuuu! xD
@vin42: Według mnie nie było gejów? Nie no wiem o co Ci chodzi ale tak piszesz że pożal się Boże. Otóż w Polsce klepie się wszystkich na ulicy, sam dostałem od dresów w jape jak szedłem w lato po piwo, a jestem hetero. To sobie wyobraź że gejów jeszcze bardziej patola tłucze bo ma to zakodowane w baniaku pustym że tak trzeba robić, to taka tajemnica poliszynela. Ogółem w Polsce jak
@Pozdzierany_Gumolit:

Według mnie nie było gejów? Nie no wiem o co Ci chodzi ale tak piszesz że pożal się Boże


Po prostu nie umiesz czytać.
Klepie się ludzi na ulicy na całym świecie Polska nie jest wyjątkowa w tej sytuacji.

To sobie wyobraź że gejów jeszcze bardziej patola tłucze bo ma to zakodowane w baniaku pustym że tak trzeba robić, to taka tajemnica poliszynela


Poproszę o jakieś przykłady i dowód na