Wpis z mikrobloga

Wszelcy fanatycy #pua @LatajacyJeczmien i uwodzenia dają szkodliwe rady dla facetów z jednego powodu - mylą przyczynę ze skutkiem. Cały ruch PUA powstał, gdy jeszcze nie znany pojęcia takiego jak #blackpill i po prostu powstała grupa facetów, która zaczeła obserwować obecnych wtedy ruchaczy, jak oni to robią że ruchają. No i np: zaobserowali, że ci faceci są chamscy, niezbyt mili, szybko całują, dotykają, używają negów, przeramowywują i tak dalej.

Jak się domyślacie - ci goście zaobserowali wtedy blackpillowych chadziorów 180-190 (wtedy tacy byli wysocy tak jak dzisiejsi 190+) i nie zdawali sobie sprawy jak ważny jest wygląd.

No i oni pomyśleli sobie tak: "hmm, to może po prostu róbmy tak jak ten facet? Do tej pory byliśmy miłymi #!$%@?, teraz zmienimy zachowanie o 180 stopni i to będzie działa". No i tak metodą prób i błędów zaczęło to dla nich działać, z tego powodu że były to lata 2000 oraz kraj zwany USA - gdzie zagadywanie do drugiej osoby jest wysoce akceptowalne społecznie. Nie było gadu-gadu, tindera, fotki, badoo, facebooka i innych, kobieca hipergamia jeszcze nie była rozpędzona, więc przeciętniaki zaczęli coś tam wyrywać. Ale czy wynikało to z faktu samej znajomości PUA? Niekoniecznie. PUA #!$%@? się niską skutecznością - "najlepsi" podrywacze mają około 10 sukcesów na 100 zagadanych kobiet i to w dodatki ci goście, którzy wyglądają. Tacy początkujący i średniacy to mają skuteczność 5, 3 czy może nawet tylko 2 na 100 zagadanych.

Więc tak naprawdę to że kogoś wyrwiesz to raczej kwestia statystyki - zagadam do 1000 kobiet no to trafi się tam 5 zainteresowanych, ale to znaczy że PUA działa? Raczej nie, ci goście pewnie przedtem poznali 20 kobiet przez całe życie, a po wynalezieniu PUA poznali kolejne 20 w tydzień więc z tego wynikało powodzenie, a nie z "technik"

Świat poszedł do przodu i polacy zauważyli te kursy na rynku USA, postanowili skopiować je 1:1 z translatora i stworzyć "własne kursy" dla polaków. No i oczywiście te kursy w polsce działały jeszcze gorzej biorąc pod uwagę, że w polsce od zawsze zagadywanie nie jest społecznie akceptowalne i jest czymś dziwnym, cringem, niekomfortową sytuacją. Taką mamy mentalność. No i przez chwile PUA w polsce działało, był mega szał na to, że ale PUA dotrało do polski zaraz przed tinderem, badoo, facebookiem, więc dosłownie już pare lat później ten ruch zaczął umierać, bo nagle magiczne "techniki" dla większości przestały działać.

Wracając do tematu: wszelkiej maści uwodziciele popełnili ten błąd, że po prostu chcieli skopiować zachowanie gości, którzy mają powodzenie, a byli to same CHADY 190cm+ z ryjem modela. Po prostu myśleli, że skuteczność z babami = zachowanie. Wtedy nie było badań naukowych #blackpill i nie wiedzieli po prostu, że nie ważne JAK się zachowasz, liczy się morda i wzrost. Więc po prostu pomylili skutek z przyczyną.

Przyczyną powodzenia u faceta jest jego morda i wzrost. Za moich czasów gdy byłem zafascynowany PUA widziałem wiele razy sytuacji w klubie, gdy do obcej kobiety podchodził wielki 190cm facet i po 5 minutach ją całował albo lapał za dupę a ona się uśmiechała. Widziałem też sytuacje, gdy zagadywali goście karły 175cm i laski ich wykorzystywały do stawiania drinka, a potem uciekały do koleżanek.

Skutkiem powodzenie jest jego zachowanie - facet z powodzeniem nie jest olewczy, chamski, bad-boyowaty, pewny siebie bo to działa. On jest taki z tego powodu, ze po prostu ma duże zainteresowanie i może wybrzydzać. Tak samo kobieta jest sukowata i chłodna bo ma 100 adoratorów, więc nie chce jej sie zbytnio starać, tak samo chad po prostu zachowuje się tak jak zachowuje, bo ma olbrzymi wybór. Więc może sobie od razu lecieć z lapami do loszki, ona najwyżej da mu w pysk a 10 minut później spróbuje obmacać inną.

To czego nie zauważli PUAsi to to, że istnieje wiele chadów typu mentalcel - wysoki 190cm+ z dobrym ryjem, ale z jakimiś problemami z psychą. I co się z nimi dzieje? Są cisi, #!$%@?, boją się rozmawiać z dziewczynami, czerwonią się, jąkają. Myślicie że nie ruchają, nie spotykają się? Nie. Po prostu byli trochę odizolowani od społeczeństwa, ale jak taki mentalcel chad wychodzi z domu i zachowuje się totalnie #!$%@?, niemęsko - dla kobiet jest to UROCZE i SŁODKIE. Że taki facet jest nieśmiały. One chcą mu pomóc, zmieniać go, same wychodzą z inicjatywą i im to nie przeszkadza. Kobieta jest naprawdę w stanie wybaczyć każde zachowanie, jeśli należysz do top 20%. Nie ma znaczenia czy taki chad będzie próbował ją łapać za dupę po 5 minutach czy bał się dalej całować po 5 randce - kobieta sobie to usprawiedliwi bo czuje pociąg seksualny.

Tak więc podsumowując - PUAsi wyciągneli złe wnioski myślać, że to zachowanie chada jest skutkiem powodzenia, niestety zachowanie nie ma kompletnie znaczenia. Liczy się tylko i wyłącznie, a potem jedyne co musisz robić to spotykać się z laską. Nawet jak jestes nieśmiały, zakompleksiony, ale wysoki i przystojny, ona pociągnie ten temat sama dalej, no i nie tylko temat, lecz również khutasa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kopiowanie 1:1 zachowania chada 190cm i dawanie go karłowi 175cm może skończyć się więzieniem i oskarżeniem o gwałt/molestowanie. Kobieta oczekuje, ze przystojny facet szybko będzie chciał ją szybko dotykać i pocałować (a jeśli wolno to mu to WYBACZY)- bo jest przystojny i ona czuje szybko chemię, pożądanie, zauroczenie. Jeśli chodzi o brzydala kobieta od początku jest nastawiona defensywnie i pozwala w sumie na rozmowę. Taki brzydal musi spotykać się z nią kilka razy i rozmawiać, żeby kobieta poczula się komfortowo z jego słabymi genami. Nie będzie mógł jej dotykac tak jak chad, tylko delitkanie, bo ona nigdy nie będzie czuła takiego samego pożądania jak do chada, tylko max bardzo lekkie. Taki zwiazek z rozsądku

Nie chce mi sie teraz szukać przykładów, ale macie jeden z forum netmirabelki - gdzie totalnie nieogarnięty facet zrobił wszystko na opak, a laska dalej zainteresowana, co jest więc przyczyną? Skoro zachowanie jest niemęski? Myślcie wykopki, myślcie

#redpill #blackpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo #logikaniebieskichpaskow #pua
Pobierz P.....c - Wszelcy fanatycy #pua @LatajacyJeczmien i uwodzenia dają szkodliwe rady dla...
źródło: comment_1673341456U7qUHT5VhEnAqSHr3BhoKV.jpg
  • 9
@Pozytywny_gosc: Ogólnie sens w tym co piszesz jest ale sporo wyolbrzymiasz. Nie spotkałem jednak nigdy gościa (poza #!$%@? seba na dyskotece) który chcąc zagadać do laski łapałby ją za tyłek albo od razu całował xD. Nie wiem, może w moim "małym" mieście jesteśmy zaściankowi i stawiamy na jakieś kontakty werbalne i spacery, a takie akcje zostają w gimbazie (jak byłem w 6 klasie podstawówki/początek gimbazjum też lataliśmy po podwórku i zaczepialiśmy
ie spotkałem jednak nigdy gościa (poza #!$%@? seba na dyskotece) który chcąc zagadać do laski łapałby ją za tyłek albo od razu całował xD.


@AnonimoweLwiatko: no bo nie umiesz czytać. Nic takiego nie napisałem. Mówię że po chwili rozmowy, kilku minutach leci w ślinę albo lapie za dupę.
@Pozytywny_gosc: Kiedyś w klubie widziałem dobrze ubranego dżentelmena który PUAsował do ładnej laski stojącej przy barze. Ja stałem obok kupując piwko, obserwowałem. Chłop płynnie nawijał, walił negi, baity czy jak to się tam nazywa, z zawodu iluzjonista, więc robił tam też mega sztuczki z kartami, ogólnie dobry przekaz leciał, rama sztywniutka. Niestety miał za małą charyzmę (<180), ale laska chętnie najadła się atencji i napiła drinka.
@Pozytywny_gosc: Myślę, że ci od podrywania też moga dobrze wyglądać ale może interesuje ich krecenie swojego licznika w opór i dlatego się w to bawią.
Ja sam robie dobre wrażenie wizualne i kiedyś czytałem te redpilowe fora, trochę mnie to nakierowało na odpowiednie tory. W sumie blackpill też. No i kiedyś był się wstydził odezwać do laski, a teraz dużo mniej.
Więc tak naprawdę to że kogoś wyrwiesz to raczej kwestia statystyki - zagadam do 1000 kobiet no to trafi się tam 5 zainteresowanych, ale to znaczy że PUA działa? Raczej nie, ci goście pewnie przedtem poznali 20 kobiet przez całe życie, a po wynalezieniu PUA poznali kolejne 20 w tydzień więc z tego wynikało powodzenie, a nie z "technik"


@Pozytywny_gosc: Dla mnie akurat w PUA o to chodzi - o zwiększanie