Wpis z mikrobloga

Stosuje lekarstwo od tygodnia, zgodnie z przepisanym dawkowaniem 0,15 gram/dobe i jestem bardzo zadowolony z efektow. Wysypiam sie, nawet jak pozno zasne a musze wczesnie wstawac, mam wiecej energii i checi do dzialania i taki pozytywny klimat w glowie caly dzien. Wczesniej to tylko negatywnie dolujacy klimat mialem. Aktualnie bardziej pozytywnie jest i nie #!$%@? mnie wszystko dookola jak wczesniej, teraz mam luzzzzz. Polecam kazdemu terapie konopiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medycznamarihuana #wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko
ExtraPensja - Stosuje lekarstwo od tygodnia, zgodnie z przepisanym dawkowaniem 0,15 g...

źródło: comment_1673338285qGHYjQzrBQ578X3AGPavXh.jpg

Pobierz
  • 66
@ZielonyRozpustnik: Ach Ty rozpustniku! Jednak moim zdaniem nawet najlepszy towar z ulicy nie umywa sie jakoscia, smakiem, zapachem i efektem dzialania do ghost train haze'a od aurory. Dawka 0.15 g ktora rozbijam na 2 lufy robi mnie na caly dzien i zwyczajnie bez sensu jest krecic z tego skrety i palic z kolezkami na tony skoro mikrodawki dzialaja jak trzeba.
@Pioter1987: Czyli rozumiem ze firme Fenix polecasz? Mi chodzi o jak najtanszy sprzet ktory bedzie jak najlepiej dopalal lekarstwo. Myslisz ze ten svaty sie sprawdzi? Tam zakres temperatury jest wazny, nie? Zbyt niskie nie dopalaja wszystkich substancji. Jaki powinien byc zakres podgrzewania?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ExtraPensja: Mam 20/1 Aurorę i jestem mocno zaskoczony jeśli chodzi o moc i ekonomię. Bolało płacić 60 za gram, ale nawet połowa dawki (mam przepisane 0.2g) bardzo skutecznie działa zarówno leczniczo jak i rekreacyjnie. Warto
@Jarem12: Dokladnie tak jak piszesz! Tez jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczony, portfel tez bolal ale lek dziala jak nalezy. No ja swoje 0,15g musze na dwa razy spalac ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i po tygodniu stosowania, poza tym ze w trakcie terapii jestem upalony caly czas to po wstaniu z lozka i calym dniu w pracy czuje sie bardzo dobrze, bez negatywnego natloku mysli, wesoly pogodny
@100-letz: integra to regulator wilgotności. @ExtraPensja: każdy wapek będzie lepszy niż wiadro czy lufa, przynajmniej dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz też się rozejrzeć za Smono 3 (ulepszony Fenix), wielu mireczków chwali sobię XMax Starry V3, osobiście kupiłem używkę Healthy Rips Rogue za 500 zł bo chciałem już coś z wyższej półki (a był dobry deal, prawie nieużywany z półtoraroczną gwarancją, ziomek się pozbywał
! Jednak moim zdaniem nawet najlepszy towar z ulicy nie umywa sie jakoscia, smakiem, zapachem i efektem dzialania do ghost train haze'a od aurory.


@ExtraPensja: toz to wlasnie napisalem :)

zwyczajnie bez sensu jest krecic z tego skrety i palic z kolezkami na tony skoro mikrodawki dzialaja jak trzeba.


@ExtraPensja: a #!$%@? biede :P a tak serio z kolezkami pale max dwa jointy na wieczor z czestotliwoscia srednio raz w
@siemando: a ile wapujesz tego suszu, w jakich temperaturach i jak z częstotliwością? Ja jak zarzuciłem dużą ilość do wapka to też miałem spore pobudzenie i natłok myśli. Zrobiłem sobie przerwę od thc 3 tygodnie, wróciłem do mniejszego dawkowania wraz z cbd jak napisałem wyżej i jest super.
@ExtraPensja: Nie narzekam na Fenixa. Ale to samo zioło z mojego Fenixa i z Fury Edge to ziemia, a niebo. Dużo więcej mocy się uwalnia z Fury. Ale jednocześnie w abv mało zostaje.
Podobno warto dopłacić do Titanium. Mini po 3 latach jest bardzo wyeksploatowany. Bateria trzyma max 8 minut ciągłej pracy.
@patatier: Jak nie mam wody to tabletki popijam herbata ¯_(ツ)_/¯ Czytam wlasnie o tych waporyzatorach. Jednak z tego co widze to Starry 3 ma szerszy zakres temperatur wiec wydaje mi sie lepszy ze wzgledu na to ze niektore substancje t.j. thcv, kwercetyna i pulgeon zaczynaja wrzec powyzej 220st. A jak waporyzujesz? Od razu na maksa zeby wbilo w podloge czy na nizszych temperaturach zeby chodzic 10 cm ponad chodnikami? Jezeli na
Na razie nie mam z czego palic wiec ciagne z lufy, ewentualnie mam bongo z czterokrotna filtracja. Rozgladam sie za waporyzatorami, polecisz cos?


@ExtraPensja: Mighty. reszte mozesz odpuscic. Ale z pajpa dostajesz na cialo delikatnie inne spektrum, takze ten.