Wpis z mikrobloga

Stosuje lekarstwo od tygodnia, zgodnie z przepisanym dawkowaniem 0,15 gram/dobe i jestem bardzo zadowolony z efektow. Wysypiam sie, nawet jak pozno zasne a musze wczesnie wstawac, mam wiecej energii i checi do dzialania i taki pozytywny klimat w glowie caly dzien. Wczesniej to tylko negatywnie dolujacy klimat mialem. Aktualnie bardziej pozytywnie jest i nie #!$%@? mnie wszystko dookola jak wczesniej, teraz mam luzzzzz. Polecam kazdemu terapie konopiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medycznamarihuana #wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko
Pobierz ExtraPensja - Stosuje lekarstwo od tygodnia, zgodnie z przepisanym dawkowaniem 0,15 g...
źródło: comment_1673338285qGHYjQzrBQ578X3AGPavXh.jpg
  • 66
@100-letz: Wbrew pozorom to nie taka mala dawka. Spokojnie slima z tytoniem mozna skrecic. Ja calej dawki na raz nie daje rady spozyc i rozbijam to sobie na 2 inhalacje po jednej lufce co kilka godzin i caly dzien chodze uleczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co najlepsze to na drugi dzien wlasnie pozostaje ten pozytywny klimat w glowie i nie ma zamulonej paly ani zapuchnietych oczu (chociaz
@makarony: Mniej wiecej, zalezy na jaka klinike sie zdecydujesz. W niektorych jest telefoniczna konsultacjaz lekarzrm. Ja ogolnie napisalem to z czym mam problemy czyli ze stanami depresyjnymi, nerwowoscia i nie wysypianiem sie.
@ExtraPensja: a jak z jakością topków, wysuszone na wiór czy nieco bardziej "soczyste"? Moja aurorka bardzo sucha i mocno się kruszy także wrzuciłem integrę, ale mimo to działa jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@100-letz: Mam co prawda A20/1, ale podejrzewam, że będzie podobnie. Używam Fenixa Mini. Do niego można kupić takie metalowe mikro-puszeczki. Wtedy wchodzi właśnie takie 0,1-0,15. Tak, zakręci Ci w głowie, ale po 20-30 minutach przechodzi i jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Jasne, za kierownicę raczej bym nie wsiadał, ale normalnie rozmawiasz, nic Ci się nie miesza itp.
@Pioter1987: Dzięki za wyjaśnienie, myślałem, że trafiłem na kiepską jakość suszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@100-letz: U mnie podobnie to wygląda jak napisał kolega powyżej, ale wapek Healthy Rips Rogue ma większą komorę a 4 stalowe "naboje" kosztują coś koło 80 zł więc odpuściłem. Także 0,1-0,15 grama mieszam jeszcze z CBD np. od Konpnego Bucha (Green Goblin, małe topki idealne do odpowiedniej porcji) i naprawdę daje
@mirindo: Jak dla mnie to jest to doskanale wysuszony produkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troche sie kruszy w palcach ale nie rozciera sie w pyl. Kiedys (lata temu) trafilem na marjuane co byla tak wysuszona ze po roztarciu w palcach robil sie proszek, mocarz niesamowity pamietam byl, porownywalny moca z aurora moze troche slabszy.
@100-letz: Ja z takich nie korzystałem to nie podpowiem, najlepiej to na fb dołącz do grupy o medycznym zielsku i tam zapytaj. Ja używałem cannabis.izww.pl to tam normalnie masz teleporadę, która trwa nawet pół godziny (nie to, że Ci zielska nie dadzą, bo dadzą na pewno, ale wszystko Ci lekarz tłumaczy)
@100-letz: Bez zbednego #!$%@? otrzymasz w centrummarihuany pe el, ale jesli chcesz tak o sobie jarac to szkoda takiego lekarstwa marnowac. 600 zeta puscic z dymem to slabo troche. Lekarstwo jest naprawde przemocarne i dawka dzienna 0,15 g robi mnie na caly dzien w trybie terapeutycznym.
ale jesli chcesz tak o sobie jarac to szkoda takiego lekarstwa marnowac. 600 zeta puscic z dymem to slabo troche


@ExtraPensja: niekoniecznie sie z tym zgodze, 700zl (wliczajac recepte) to raptem 200zl wiecej za 10g a po pierwsze (i najwazniejsze) robisz to legalnie bez spiny, po drugie aurora nie drapie tak w gardlo a przynajmniej w porownaniu do tego co palilem wczesniej a po trzecie faza moze nie jest mocniejsza ale
@ExtraPensja: Cóż... To ma być lek, a nie smakować. Masz być w stanie to zażyć bez dodatkowego sprzętu, więc zamiast wapowania/palenia można od razu z pudełeczka zjeść ;)
Co do wapka... No ja mam Fenixa Mini. Stówę droższy jest Fenix Titanium, ponoć sporo lepszy. Niedługo przesiadam się na Fury Edge, ale to koszt 3 Fenixow ;)