Wpis z mikrobloga

@Jechanka tak z ciekawosci, zauwazyles ze znajomi z pracy mniej chodza po takie buł, ze np. zamiast 3x w tygodniu chodza tylko raz czy caly czas kolejki?
Jak Ty to widzidz? Bedziesz rzadziej kupowac?
@Jechanka: taka buła 5 x w tygodniu to miesiecznie 200 zł z wypłaty. Polecam robic samemu - u mnie w szpitalu ceny podobnee - 10 zł to standard, za 12 mozna dostac jeszcze wieksza kanapke. Ja sobie robie codziennie wieczorem rownie wypasione (ser, szynka, pomidor, papryczki, zielenina, sosy), wrzucam do lodówki i rano jest jak nowa. Nie liczylem kosztu jednej, ale pewnie wychodzi coś ok 4-5 zł.
@BornToDie69 dokladnie o tym mowie. Nie chodzi o to ze ktos bedzie biedny czy cos ale kazdy widzi jak wszystko idzie w gore. Jak takie kanapki beda kosztowac 15-16 zl a obiady 25+to takie punkty padną. Z jednej strony szkoda, no ale nikt nie bedzie doplacac do interesu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crisu: 10 zł to i tak nie jest źle u mnie pod pracą już po 20 chodzą. Ale przestałam się dziwić cenom jak ostatnio za 10 plasterków szynki i 10 plasterków sera zapłaciłam 20 zł. To tylko 2 skladniki do takiej bułki, a gdzie koszt samej bułki i innych rzeczy.