Wpis z mikrobloga

Kocham tag #nieruchomosci <3 mieszkanie takie jak moje chodzi w wynajmie 3-4k + opłaty licznikowe + kaucja 5-10 tysięcy, zależnie od kaprysu, gdy tymczasem ja mam miniratke 1080zl + jakieś 6-7 stówek opłat miesięcznie. Dobrze że w 2020 zdecydowałem się na ten kredyt pomimo straszenia spadkami na wykopie. już została tylko połowa do spłaty i żyje za drobne, bez obaw że właściciel będzie mi podnosił opłaty co chwilę.
  • 16
via Android
  • 0
@francoisinho otóż nie tym razem ()
A nawet jeśli to 20m mniejsze+ bez ogródka i dostępu do poddasza wystawiane są po 2.5k + opłaty, nadal taniej. A najlepsze jest to, że w 30-40 minut od wyjścia z domu jestem w samym centrum Wawy, dojazd szybszy niż jak mieszkałem na Białołęce :3
via Android
  • 0
@francoisinho a sam fakt, ze kupiłem za 6k z metra a najtańsze mieszkania teraz chodzą po 7.5k z metra w tym metrażu? Serio kapitał 120k zostało, oprocentowanie coś koło 9.4% + ubezpieczenia ok 80zl, rata 1080zl. Mieszkanie z wyposażeniem 10 letnim ale nie zniszczone i robione w wysokim standardzie, wszędzie parkiety, jakieś wymyślne płytki których nazw nawet nie znam, robiona kuchnia w zajebistym stanie, 2 szafy na wymiar :)

@tonawegla ale fajne
via Android
  • 0
@francoisinho póki mam kredyt nie będę lądował 100-150k w remont pod siebie. Czym się niby moje obecne wyposażenie różni od innych ofert xD po 7.5k właśnie są #!$%@? mieszkania, lepsze po 8 a nawet 9.5k ale o tym lepiej nie wspominać.

Zadowolony jestem niezmiernie ()