Wpis z mikrobloga

Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powrotem do władzy opcji z lat 2007-2015. Tusk was rozgrywa jak chce. Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep. Nienawiść do PiSu jeszcze bardziej urosła i teraz może sobie wjechać na białym koniu. Polacy to jednak lubią być ruchani, tylko co jakiś czas nudzi im się właściciel. Ci sami socjaliści, zamordyści, tylko jeden katolik a drugi bardziej pro-zachodni. Nie ma ratunku dla tego kraju. Czekam na nazwanie mnie PiSowskiem trollem.

Na zdjęciu obraz wykopków anno domini 2023.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow
cinu4 - Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powro...

źródło: comment_1673298249QN5O8eeUXQfrhPG2Dt3fiv.jpg

Pobierz
  • 45
uwielbiam tą nową taktykę pisowskich botów, gdzie wiedzą, że nie da się bronić PiSu, więc będą obrzydzać inne partie do tego stopnia, że opozycja w ich narracji będzie taka sama jak PiS. A ludzie którzy się na to nabiorą będą serio myślec, że już lepiej na ten PiS zagłosowac, bo wszyscy źli są w sumie.
@cinu4: ej śmieszny, nikt do tej pory nie wyruchał nas jak partia o ironicznej nazwie "Prawo" i "Sprawiedliwość". Nikt do tej pory nie kradł tak bezczelnie i nie próbował tłumaczyć ciemnemu ludowi że to dla ich dobra. Nikt do tej pory na wysokich stanowiskach rządowych nie umieszczał z premedytacją bezczelnych kretynów typu Jaki, Czarnek, Kowalski, Ozdoba czy Sasin, nie wspominając o bezczelnym kłamcy i mitomanie Morawieckim. Nikt nie chronił przed odpowiedzialnością
Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep. Nienawiść do PiSu jeszcze bardziej urosła i teraz może sobie wjechać na białym koniu.


@cinu4: O #!$%@?, szachy 5D Tuska. A do niedawna to Kaczyński był genialnym strategiem xD
ale ty to negujesz? żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą szachy 2d.


@cinu4: żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą prymitywne goebbelsy z tvp info, to znacznie gorzej xD
żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą szachy 2d.


@cinu4: Come on xD

Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep.


Come on xDDD

Tusk 200IQ specjalnie dał PiSowi dojść do władzy, by ten wprowadzał pełzający autorytaryzm, by w końcu wrócić na białym koniu i nas zbawić xD. Ba, nie 200IQ tylko 500IQ! xDDD
@cinu4: A czemu mam nie negować? Serio, przeczytałem tutaj już od #!$%@? teorii dlaczego Tusk trafił do Brukseli i dlaczego z niej wrócił, Twoja jest tylko kroplą w morzu. No i to nadal teoria, a jakie są fakty to szary człowiek nigdy się nie dowie.
@HrabiaTruposz: @Jacek38: spoko i tak nie liczyłem że do kogoś to trafi. Chciałem się wyżalić. Zmieniajcie sobie zamordystów co 8 lat. Szkoda, że będę musiał w tym uczestniczyć. Cała debata między zwolennikami PiS i PO polega na tym kto ma więcej gówna za uszami.
spoko i tak nie liczyłem że do kogoś to trafi. Chciałem się wyżalić. Zmieniajcie sobie zamordystów co 8 lat. Szkoda, że będę musiał w tym uczestniczyć. Cała debata między zwolennikami PiS i PO polega na tym kto ma więcej gówna za uszami.


@cinu4: jakoś słabo Ci wierzę
@cinu4: A mi za tuska żyło się dobrze miałem tanich Polaczków po 5 zł za godzinę a na wsi to za paczkę fajek i wino pracowali cały dzień. Dziś nie chcą kopać szparagów nawet za 100 zł dniówki Tuseku wróć do nas