Wpis z mikrobloga

Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powrotem do władzy opcji z lat 2007-2015. Tusk was rozgrywa jak chce. Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep. Nienawiść do PiSu jeszcze bardziej urosła i teraz może sobie wjechać na białym koniu. Polacy to jednak lubią być ruchani, tylko co jakiś czas nudzi im się właściciel. Ci sami socjaliści, zamordyści, tylko jeden katolik a drugi bardziej pro-zachodni. Nie ma ratunku dla tego kraju. Czekam na nazwanie mnie PiSowskiem trollem.

Na zdjęciu obraz wykopków anno domini 2023.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow
cinu4 - Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powro...

źródło: comment_1673298249QN5O8eeUXQfrhPG2Dt3fiv.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwielbiam tą nową taktykę pisowskich botów, gdzie wiedzą, że nie da się bronić PiSu, więc będą obrzydzać inne partie do tego stopnia, że opozycja w ich narracji będzie taka sama jak PiS. A ludzie którzy się na to nabiorą będą serio myślec, że już lepiej na ten PiS zagłosowac, bo wszyscy źli są w sumie.
  • Odpowiedz
@cinu4: ej śmieszny, nikt do tej pory nie wyruchał nas jak partia o ironicznej nazwie "Prawo" i "Sprawiedliwość". Nikt do tej pory nie kradł tak bezczelnie i nie próbował tłumaczyć ciemnemu ludowi że to dla ich dobra. Nikt do tej pory na wysokich stanowiskach rządowych nie umieszczał z premedytacją bezczelnych kretynów typu Jaki, Czarnek, Kowalski, Ozdoba czy Sasin, nie wspominając o bezczelnym kłamcy i mitomanie Morawieckim. Nikt nie chronił przed
  • Odpowiedz
Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep. Nienawiść do PiSu jeszcze bardziej urosła i teraz może sobie wjechać na białym koniu.


@cinu4: O #!$%@?, szachy 5D Tuska. A do niedawna to Kaczyński był genialnym strategiem xD
  • Odpowiedz
ale ty to negujesz? żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą szachy 2d.


@cinu4: żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą prymitywne goebbelsy z tvp info, to znacznie gorzej xD
  • Odpowiedz
żeby sterować waszymi nastrojami wystarczą szachy 2d.


@cinu4: Come on xD

Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście
  • Odpowiedz
@cinu4: A czemu mam nie negować? Serio, przeczytałem tutaj już od #!$%@? teorii dlaczego Tusk trafił do Brukseli i dlaczego z niej wrócił, Twoja jest tylko kroplą w morzu. No i to nadal teoria, a jakie są fakty to szary człowiek nigdy się nie dowie.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: @Jacek38: spoko i tak nie liczyłem że do kogoś to trafi. Chciałem się wyżalić. Zmieniajcie sobie zamordystów co 8 lat. Szkoda, że będę musiał w tym uczestniczyć. Cała debata między zwolennikami PiS i PO polega na tym kto ma więcej gówna za uszami.
  • Odpowiedz
spoko i tak nie liczyłem że do kogoś to trafi. Chciałem się wyżalić. Zmieniajcie sobie zamordystów co 8 lat. Szkoda, że będę musiał w tym uczestniczyć. Cała debata między zwolennikami PiS i PO polega na tym kto ma więcej gówna za uszami.


@cinu4: jakoś słabo Ci wierzę
  • Odpowiedz
to #!$%@? znajdź choć jeden wpis w którym pochwaliłem PiS jeśli uważam że jestem pisowskim trolem. Powtarzam JEDEN.


@cinu4: wystarczy że wspomniałeś jak PO nas ruchało, a "zapomniałeś " wspomnieć jak wielokrotnie bardziej pis nas rucha od lat. To wystarczy w zupełności
  • Odpowiedz
@cinu4: A mi za tuska żyło się dobrze miałem tanich Polaczków po 5 zł za godzinę a na wsi to za paczkę fajek i wino pracowali cały dzień. Dziś nie chcą kopać szparagów nawet za 100 zł dniówki Tuseku wróć do nas
  • Odpowiedz