Wpis z mikrobloga

Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powrotem do władzy opcji z lat 2007-2015. Tusk was rozgrywa jak chce. Specjalnie odszedł z polskiej polityki na kilka lat, żeby ludzie zapomnieli jak was ruchał albo waszych starych bo wtedy na chleb mówiliście pep. Nienawiść do PiSu jeszcze bardziej urosła i teraz może sobie wjechać na białym koniu. Polacy to jednak lubią być ruchani, tylko co jakiś czas nudzi im się właściciel. Ci sami socjaliści, zamordyści, tylko jeden katolik a drugi bardziej pro-zachodni. Nie ma ratunku dla tego kraju. Czekam na nazwanie mnie PiSowskiem trollem.

Na zdjęciu obraz wykopków anno domini 2023.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #bekazpodludzi #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow
cinu4 - Wam już od tej nienawiści do PiSu chyba mózgi wyżarło, bo wielu jest za powro...

źródło: comment_1673298249QN5O8eeUXQfrhPG2Dt3fiv.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Andreth i jeszcze 13 botów peowskich plusuje twój wpis a przecież widać że na wykresie jest napisane jedno, a ty piszesz drugie xd nie damy się, przegracie towarzyszu
  • Odpowiedz
ale 2015 i 2019 to nie sondaż tylko wybory


@usor0192: Czytaj mi z warg: son-da-że IPOS w dniu wy-bo-rów (ten drugi napis, mniejszą czcionką). Ty wiesz, mam nadzieję, że same wybory są tajne? Nie da się dać na wykresie poparcia w wyborach w danej grupie wiekowej. To musi być sondaż.

nie damy się, przegracie towarzyszu


@usor0192: Bardzo być może. Przy tym poziomie analfabetyzmu funkcjonalnego i wiedzy z podstaw
  • Odpowiedz
@Andreth: Bardzo być może. Przy tym poziomie analfabetyzmu funkcjonalnego i wiedzy z podstaw WOS...

Ale po nie jest lepsze. Pis też jest zły. Ale jak mam wybierać pis czy po to pis. Chętnie zagłosuje na trzecią partie, zobaczymy co kampanie pokażą
  • Odpowiedz