Wpis z mikrobloga

@przecietnyczlowiek: Najlepsze jest to, że tak naprawdę żaden z niego wolnościowiec. Typowy darwinista, któremu po prostu imponuje siła i łasi się do każdego obrzydliwego dzierżymordy.

Może już było i nie bardzo się zgadzam z jej poglądami, ale tutaj wyjaśnia Korwina. Wcześniej też jest trochę więcej o samym liberalizmie. Proponuje min. x 1,5 oglądać.
AstrogatorRex - @przecietnyczlowiek: Najlepsze jest to, że tak naprawdę żaden z niego...
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że niektórym konfiarzom się wydaje, że to jedynie dziadzi poglądy a Mentzen czy Bosak się od tego odcinają


@#!$%@?: To raczej tobie się za dużo wydaje. Korwin jeszcze nie napisał obszernego wyjaśnienia, a ty już wszystko wiesz.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: To poważna sprawa. Wy sobie czytacie jakieś zdanie, a resztę już dopisuje wasza bujnia wyobraźnia. Kreujecie sobie fałszywą rzeczywistość, taką jaką chcielibyście żeby była, a nie taką jak jest naprawdę.

Korwin napisał tylko, że Prawica na całym świecie (tylko nie w Polsce i krajach bałtyckich) popiera Rosję w walce przeciw tęczowemu zachodowi. Co jest prawdą. A ty z tego wnioskujesz, że Korwin popiera Rosję w walce z Ukrainą, co jest nieprawdą.
  • Odpowiedz
@Jah00: Korwin napisał, że Prawica, do której sam należy, popiera (totalitarną i agresywną) Rosję bo na Zachodzie ktoś gdzieś ubrał teczę albo pozwolił gejom brać ślub.
To znaczy tylko tyle, że Korwin i ta Prawica o której mówi, to debile.
  • Odpowiedz
@przecietnyczlowiek: Robisz dokładnie to o czym pisałem. No jeżeli chodziłoby o tęczę albo śluby gejowskie to rzeczywiście byłoby to debilne. Ale tu chodzi o coś o wiele poważniejszego, bo o ideologię, która doprowadzi właśnie do tego, czego się obawiasz czyli do totalitaryzmu i agresji. To jest właśnie to czego nie rozumiecie i co bagatelizujecie, a jest to największe zagrożenie dla zachodnich społeczeństw i tęcza za kilkadziesiąt lat może być traktowana na
  • Odpowiedz
@Jah00: no faktycznie, w końcu rafalala z tęczową flagą bombarduje cywili, to biedroń terroryzuje ludzi nasyłając na nich swoich pedalskich żołdaków, gdzie tam jakaś rosja xD

echh, przyznaję że ci współczuję, za moich czasów (okolice 2010) bronienie korwina było o wiele prostsze, bo aż tak się nie odklejał

btw widziałem wiele byków ortograficznych, ale "sfastyką" na ten moment wygrywa xD
  • Odpowiedz
@Jah00: ale o jakiej ideologii mówisz? Skąd ci się ideologia wzięła pod ślubami dla gejów?

czego się obawiasz czyli do totalitaryzmu i agresji.


Dlatego powinienem popierać kraj, gdzie do więzienia się idzie za protestowanie przeciw wojnie albo władzy?
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Nie. Robotnik w komuniźmie nie bombardował cywili, a jednak wiemy do czego komunizm doprowadził. Brakuje ci argumentów, więc pozostaje sprowadzanie tego co mówię do absurdu. Natomiast Biedroń już przyczynia się do terroryzowania, bo popiera ustawy, które bezpośrednio przekładają się na agresję władzy wobec obywatela, oraz obywatela przeciwko obywatelowi, bo np. rafalala staje się w swojej agresji bezkarna.

Przepraszam za literówkę.

za moich czasów (okolice 2010) bronienie korwina było o wiele
  • Odpowiedz
Dlatego powinienem popierać kraj, gdzie do więzienia się idzie za protestowanie przeciw wojnie albo władzy?


@przecietnyczlowiek: Nie. Nikt nie mówi, że powinieneś. Znowu sobie coś uroiłeś. Ale powinieneś sobie zdawać sprawę, że w Rosji nie wszystko jest złe.
  • Odpowiedz
ja sprowadzam do absurdu? gościu, to ty właśnie piszesz, że rosja jest stroną, której należy kibicowac na tej wojnie, bo u nich nie ma parad równości xDD


@yahoomlody: Znowu więcej urojeń. Ja nic takiego nie napisałem.

czyli co dokładnie nie jest złe?


@przecietnyczlowiek: No nie poddawanie się zachodniej ideologii oczywiście.
  • Odpowiedz