Wpis z mikrobloga

@BetterMessage: a powiedz mi co ma zrobić chłop z wpisu pod tobą jak mu się trafiają takie zwierzęta w teamie
nie wiem czy większą zagadką jest fakt jak system dobrał mu 4 takich ulungów czy to jak on nie umarł w tej grze ani razu
chociażbyś stanął na luloku ta gra dla osoby która siedzi w ironie i nie wiem ma umiejętności na poziomie silvera/brązu jest nie do wygrania i to
Pobierz TraceTlen - @BetterMessage: a powiedz mi co ma zrobić chłop z wpisu pod tobą jak mu s...
źródło: comment_1673291397I7PWbF0G0EqZ4w5v4pdUvc.jpg
@TraceTlen: Problem w tym, że w 4 innych grach gdzie to przeciwna drużyna miała trolla to taki typek nie powie, że wygrał dzięki szczęściu, wtedy powie, że sam wygrał gierkę i mu się należała ta wygrana.

Pojedyncze gierki są czasami wygrane albo przegrane niezależnie od tego co zrobimy ale jak gra się w miarę regularnie to na końcu i tak wylądujemy mniej więcej tam gdzie powinniśmy.

Zresztą czemu ludzie aż tak
@TraceTlen:
1. każdemu zdarza się przegrać więc to że komuś trafia się taka gra to żaden argument i powód do płaczu - jesteś lepszy od innych = wygrywasz 50%+ gier a to wystarczy do awansu
2. iron/bronz/silver to praktycznie jedno i to samo bagno
3. 3/0 na ironie to nie wiem o czym ma świadczyć, chyba o losowo złapanych fragach btw. ta 3/0 ahri z najlepszym kda zrobiła mniej obrażeń od
takie zwierzęta w teamie


@TraceTlen: nie patrz na innych, analizuja swoja gre i blędy i skupiaj sie na ich poprawie. Łatwiej poprawic makro niz mikro. Graj 3 chmpami i tylko jedna role. Poogladaj vod review Mussialinio albo Bezuma, mi do wyjscia z silvera i golda duzo pomogly