Wpis z mikrobloga

@bywaj

Ale zyska spolojny umysł, że nie przepłaca.

Ja swój nr telefonu Przenoszę co 4 mc do plusa po 3 darmowe miesiące po których na miesiąc do heyah01 aby ciagle mieć zerowe rachunki za telefon.

Cebula mocno.

@lizak21

Osobiście używam nju 180GB za 29zl. No ale to LTE z limitem więc nie dla kazdego. Mam w 2 sim ta karte i udostępniam na laptopa.
@lizak21: Jeżeli kontaktują się z tobą z działu utrzymania klienta UPC to próbuj dowiedzieć się o ofercie Internet 300 Mbps + TV Start za 40 zł (już po udzieleniu zgód marketingowych). Regulamin poniżej, co prawda może być nieważny, ale często są klonowane regulaminy lub promocja jest wydłużana. Najlepiej próbować bajerować DUK, że znajomy niedawno przedłużał umowę i dostał taką ofertę, kiedyś dopiero za drugim razem udało mi się uzyskać dobrą ofertę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malysz_z_syrena: Możesz też siedzieć na czasie nieokreślonym, tylko musisz sprawdzić regulamin ile więcej byś płacił. Z tego co pamiętam w Moje UPC możesz sprawdzić warunki obecnej umowy, tam jest tabelka i w niej szukasz twojej opcji, i tam np. "od 25 miesiąca" lub "od 13 miesiąca" w zależności jak długą masz umowę. Czasem bywa że na nieokreślonym jest +4 złote drożej i wychodzi że lepiej tak jest posiedzieć niż brać droższe
@MaTTiQ dodali mi bodajże 15zl po zakończeniu umowy... Aktualnie place 85zl za internet 300 i jakiś tam pakiet telewizji. Nie wiem czy najmniejszy, ale na pewno nie full. Ostatnio uświadomiłem sobie, że praktycznie nic nie oglądam. Już na pewno nic ponad naziemną, bo mam sport w Canal Plus online. Dzwoniłen parę dni temu i zaproponowali mi za 80 pakiet 600 i podstawową tv na 12 miesięcy... Na stronie znalazłem dla nowych 600
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale zyska spolojny umysł, że nie przepłaca.


Ja swój nr telefonu Przenoszę co 4 mc do plusa po 3 darmowe miesiące po których na miesiąc do heyah01 aby ciagle mieć zerowe rachunki za telefon.

Cebula mocno.

Osobiście używam nju 180GB za 29zl. No ale to LTE z limitem więc nie dla kazdego. Mam w 2 sim ta karte i udostępniam na laptopa.
@niedasieukryc:
I że niby masz spokojny umysł? Ja bym
@Apode

Wiem o 3TB za 360zl na rok. 72 x zasilenie za 5zl co daje 900GB po zużyciu kupuję pakiet 2TB za 360zl. Napisz w takim razie jak zdobyć 4TB.

Nie wykorzystuje nawet tych 180GB które mam więc nie chce wiązać się z Orange na rok bo nigdy nie wiadomo czy nie pojawi się jakaś lepsza promocja na internet w tym czasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apode


Wiem o 3TB za 360zl na rok. 72 x zasilenie za 5zl co daje 900GB po zużyciu kupuję pakiet 2TB za 360zl. Napisz w takim razie jak zdobyć 4TB.


Nie wykorzystuje nawet tych 180GB które mam więc nie chce wiązać się z Orange na rok bo nigdy nie wiadomo czy nie pojawi się jakaś lepsza promocja na internet w tym czasie.

@niedasieukryc: się doszukałem screena. Tyle wychodziło przy bonusie 20gb
Apode - > @Apode 
 
 Wiem o 3TB za 360zl na rok. 72 x zasilenie za 5zl co daje 900GB ...

źródło: comment_1673654686tHwdBNZRRAjs3aisr950PB.jpg

Pobierz