Wpis z mikrobloga

Jest tu może ktoś kto trzyma kasę na EKO Getin/Velo w promocji na nowe środki? Jakie wam pokazuje oprocentowanie? U mnie 0,05%, a wydaje mi się, że wcześniej pokazywało dodatkowo 8% gdy się brało udział w promocji.

Przystąpiłem do tej edycji 3 listopada, wg regulaminu powinna trwać 92 dni, a więc do jakoś do 5 lutego więc środki niby powinny pracować na 8%, ale chcę się upewnić czy banksterzy znów czegoś nie popierdzielili. Za grudzień naliczyli normalnie 8%, ale nie pamiętam czy było wtedy info o promocyjnym oprocentowaniu widoczne na koncie.

@Bankobranie wołam bo ty ogarniasz tematy.
#banki #bankowosc #finanse #oszczedzanie #lokaty
Krupier - Jest tu może ktoś kto trzyma kasę na EKO Getin/Velo w promocji na nowe środ...

źródło: comment_1673280769I9UUBoveQCU8Uv0eWRTg4S.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Krupier: w chwili obecnej to mam problem z zalogowaniem (kółeczko kręci się i kręci, i nic). Standardowo wyświetla tam informacje o dostępnej edycji promocji i szczegóły.

Być może to był jakiś chwilowy błąd? Jeśli to się powtórzy, napisz wiadomość w bankowości, by to wyjaśnili (dość szybko odpowiadają i - na tle wielu banków - bardzo skrupulatnie i jasno).
Bankobranie - @Krupier: w chwili obecnej to mam problem z zalogowaniem (kółeczko kręc...

źródło: comment_167328586925G54q3pDd8B2m9NPaDRSl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bankobranie: a wiesz może kiedy trzeba wycofać środki by załapać się na kolejną edycję? Czy jeśli chcę trzymać do końca obecnej (czyli do 2 lutego jakoś) to się tak czy inaczej nie załapię i muszę ulokować środki gdzieś indziej?
  • Odpowiedz
@Bankobranie: no tak coś czułem właśnie. Czyli minimum kwartału musi być przerwy.

Z przelewami to słyszałem, że tak jest aczkolwiek znaleźć dziś 8% gdzieś to nie problem. Jeszcze mam ING i Santander Consumer więc luz. :P Lokat unikam bo wolę mieć dostęp do kasy bez utraty odsetek.
  • Odpowiedz