Wpis z mikrobloga

Ładnie ludzi odkleiło z cenami ps4. Chcialem sobie kupic slima 500gb zeby sobie czasami coś odpalić i nie wydawac 3000 na ps5, ale jak widze, ceny wyzsze niż za czasow jej dostepnosci nowej w sklepie. Chyba wole jednak przeplacic za to ps5 i wziac w jakies raty 0 czy cos, bo po 1000zł za slima z rozwalonym padem to jakiś żart.
#ps4 #ps5
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Arxemis: Sprzedałem po znajomości tydzień temu ps4 slim 1tb z dwoma padami i kilkoma grami za 600 zł. Znajomy zachwycony, a ja nie muszę się użerać za parę złotych więcej ze świrami na OLX.
@Parker_: no to juz jest akurat zanizona cena, ale znajomemu tez bym puscil taniej. Ja Celowałem w 750-800 za 500GB z przynajmniej sprawnym padem, jednak w Wawie widze nie ma na co liczyc ibserwujac olxa :D
@Arxemis ps5 drogie, ps4 wycofane. Nie ma się co dziwić, póki co jeszcze kilka dobrych produkcji ostatnio wyszło i będzie na tą konsole wychodzić, chcesz zagrać musisz wybierać w rynku, to, że sprzęt używany i się starzeje nie oznacza, że teraz w dobie inflacji i niskiej zarazem drogiej dostępności ps5 cena będzie na wymarciu. Co innego jakby nagle przestały wychodzić gry na ps4 całkowicie wszystkie zarówno exlcusivy jak i AAA wtedy tak
@Arxemis: Ja sprzedałem pro za tyle ile kupiłem wiec są chętni i płaca bez gadania (bo sprzedałem w 15 minut myśląc że cena przesadzona) . PS5 dzięki temu wyszła w sumie taniej niż gdy kupowałem prosiaka