Wpis z mikrobloga

Hipokryzja kobiet sięga zenitu, więc trzeba je zaspamować memami #bekazpolka oraz @Filippa

Z jednej strony simpy i cucki, beciaki sami są sobie winni, ale z drugiej strony - jakoś #p0lka nie ma wyrzutow sumienia gdy sobie trochę pomanipuluje nieświadomym facetem i naciągnie go na drogie kolacje i atrakcje np @rozowyslonikx

Pobierz P.....c - Hipokryzja kobiet sięga zenitu, więc trzeba je zaspamować memami #bekazpolk...
źródło: comment_1673271774nTcCG0xofQFyGccflFK2TT.jpg
  • 25
@Pozytywny_gosc
Cieszę się, że tym memem sam przyznałeś, że to szkodliwe zachowanie, bo przegrywy które wcześniej nie miały szans u kobiet ani teraz, muszą podstępem oszukiwać "młode i głupie", żeby chociaż poruchać.
@Filippa: młode laski umawiające się ze starszymi - no problemo, you go girl.
Starsi faceci umawiający się z młodymi laskami - "muszą podstępem oszukiwać "młode i głupie", żeby chociaż poruchać" xD

Nie, "przegrywy które wcześniej nie miały szans u kobiet ani teraz" nadal ich nie będą mieć. Boli was po prostu dupa, że faceci chcą młodsze, na co się przestajecie już łapać
@harold97 nienawiść?
No ale ja wyraziłam tylko OPINIĘ, że związki 30 latków z małoletnimi siksami są niesmaczne, i nie mają wielkiej szansy powodzenia w przyszłości. Po co romantyzować taki związek z dzieckiem, które nawet nie skończyło szkoły?
Efekt? Wyzywanie mnie od starych bab mimo że jesteście wszyscy razem wzięci starsi drugie tyle co ja.
Więc komu tu nienawiść przeżera styki?
Bo ja generalnie mam gdzieś 2 osoby które za obopólna zgoda odbywają
@harold97

#!$%@? odpowiadasz na moje pytania i dajesz komentarze zupełnie nie mające związku z tym co napisałem

Jakie pytanie? Zapytałeś czy mi nienawiść przepaliła styki.

przegrywy to nawet jak mają 30 lat to nie mają powodzenia więc nie wiem o czym #!$%@? xD


Nie mają powodzenia ale zawsze myślałam, że bycie w przegrywie opiera się na tym żeby z niego w końcu wyjść.
Co jest złego w mojej wypowiedzi gdzie jest podkreślone,
@Filippa: Czyli hipotetycznie karzesz kogoś za myśli, jeśli przegryw takie ma bo on raczej jest its over a nie latanie za siksami XD
Czy dopuszczasz do możliwości, że brzydki przegryw uwiedzie młodą juleczkę tylko dlatego, że jest starym dziadem XDXD?
nie wiem co jest bardziej komiczne
@Filippa to, że ktoś ma jakieś upodobania nie znaczy, że są one osiągalne to 1.
A 2 już widzę jak młode dziewczyny, które mają tony atencji od rówieśników i niewiele starszych chłopaków, też z bogatych domów, lecą na jakichś brzydali 30 lat. Takie fantazje to tylko w bani kobiety mogą się uroić bo na kogoś trzeba zrzucić winę za brutalną rzeczywistość. Na przystojniaków nie zrzucisz, na przeciętnego faceta też nie bo taki
tylko fantazjują o 15 latkach bo wiedzą, że tylko takie mogłyby potencjalnie dać się zmanipulować?


@Filippa: fantazjują, bo 15-20 często wyglądają najlepiej, a spora część facetów po prostu leci na wygląd - czyli dokładnie to, o co kobiety nas, mężczyzn, oskarżają od dawna. A jak przytakujemy i mówimy "tak, młode dziewczyny nam się podobają" to jest kwik.
Zanim mnie od pedofili wyzwiesz, to wspomnę tylko, że pedofilia to pociąg do osób,
@Bielecki

fantazjują, bo 15-20 często wyglądają najlepiej, a spora część facetów po prostu leci na wygląd - czyli dokładnie to, o co kobiety nas, mężczyzn, oskarżają od dawna.

Niezły fikoł. Czyli kobiety po 20 są już stare? I nie wyglądają najlepiej? Chłopie obudź się.

pedofilia to pociąg do osób, których cechy płciowe są mało lub wcale nie wykształcone. Teraz 15 wyglądają na 17-18.

To tylko umowna granica. Co jak 15 latka ma
Czyli kobiety po 20 są już stare?


@Filippa: tego nie powiedziałem

I nie wyglądają najlepiej?


@Filippa: dokładnie to mówię. Młode laski to młode ciała, wtedy wyglądają najlepiej. Im więcej lat tym trzeba coraz więcej pracy nad sobą, by wyglądać dobrze.

To tylko umowna granica. Co jak 15 latka ma genetycznie niezbyt uwydatnione biodra i nie ma biustu i ma baby face'a? To nie jest naturalny pociąg.

Twierdzisz, że pedofil już
@Bielecki

Młode laski to młode ciała, wtedy wyglądają najlepiej. Im więcej lat tym trzeba coraz więcej pracy nad sobą, by wyglądać dobrze.


Przecież 30 latki nawet wyglądają mega młodo.
To o czym piszesz to generalnie mity bo w większości głównym determinantem młodości to geny. Znam 17 latki którym już pojawiały się pierwsze zmarszczki na czole.

uogólniam oczywiście, znam 20-latkę, która nie zmieniła się prawie od 10 lat i wygląda jak dziecko. Nie
No ale ja wyraziłam tylko OPINIĘ, że związki 30 latków z małoletnimi siksami są niesmaczne, i nie mają wielkiej szansy powodzenia w przyszłości. Po co romantyzować taki związek z dzieckiem, które nawet nie skończyło szkoły?


@Filippa: Ale kim ty w ogóle jesteś i na jakiej podstawie to stwierdzasz? Byłaś w takim związku skoro piszez, że niesmaczne czy po prostu tobie się tak wydaje, bo osądzasz z poziomu własnego ego? Dokładnie tak
Przecież 30 latki nawet wyglądają mega młodo.

To o czym piszesz to generalnie mity bo w większości głównym determinantem młodości to geny. Znam 17 latki którym już pojawiały się pierwsze zmarszczki na czole.


@Filippa: różnie to bywa, jak już napisałem. Są 40-stki, które wyglądają ekstra, są 20-stki, które wyglądają koszmarnie.

prawo reguluje wiek zgody, natomiast moim zdaniem pedofilia nie zamyka się w tak konkretnym i ciasnym spektrum.


@Filippa: wiek zgody