Wpis z mikrobloga

Hipokryzja kobiet sięga zenitu, więc trzeba je zaspamować memami #bekazpolka oraz @Filippa

Z jednej strony simpy i cucki, beciaki sami są sobie winni, ale z drugiej strony - jakoś #p0lka nie ma wyrzutow sumienia gdy sobie trochę pomanipuluje nieświadomym facetem i naciągnie go na drogie kolacje i atrakcje np @rozowyslonikx

Pobierz Pozytywny_gosc - Hipokryzja kobiet sięga zenitu, więc trzeba je zaspamować memami #be...
źródło: comment_1673271774nTcCG0xofQFyGccflFK2TT.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Filippa: próbujesz robić z ekstremum powszechny przypadek, co świadczy o tym że brakuje ci argumentów. Nie, 30 latki nie wyglądają tak atrakcyjnie jak 20 latki. To, że kilka 30 latek wygląda dobrze, a kilka 20 latek staro, nie zmienia ogólnej zasady: 20 Letnie dziewczyny wyglądają lepiej od 30 letnich
@Pozytywny_gosc: oboje są godni pożałowania. I ciekawią mnie relacje z tzw Polkami, ze niby wykorzystują tych beciakow. Nie wiem jak można być tak naiwnym , przecież widać ze nawet nie chciałyby być z takim facetem. @Fekalny_okuratnik a kim ty jesteś by wypowiadać się jako ogół? Bo teraz to piłeczkę tylko odbijasz. I co to za statystyki wyciągasz z dupy? Pewnie badania blackpill ? W dupie to mam