Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Adam_Prosty: ja nie mogę co za szur xd ja to po czwartej dawce szczepionki opracowanej przez najlepszych naukowców czuje się świetnie!!! Muszę tylko zrobić badanie serca bo coś mnie kłuje i mecze się robią kanapki ale to niska cena za zatrzymanie tej śmiercionośnej groźnej pandemii!!!
@Adam_Prosty: @Sebek_Bonk: @wojna:
Ale wy jesteście jednak szurami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie zadaliście sobie trudu by wejść w artykuł zamiast opierać się na clickbaitowym wpisie na twitterze. Ryzyko to dotyczy osób po 65 roku życia i mimo jego występowania to dowiedziono, że korzyści wynikające ze szczepionki przeciwko COVID w tej grupie wiekowej znacznie przewyższają ewentualne negatywne konsekwencje.
Ale wy jesteście jednak szurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qwe_: Nie zejdziesz na Covid to zejdziesz na efekty uboczne szczepionki p. Covid, tak czy owak na Covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwe_: Przykro mi, ale doczytałem. Także puenta tego wpisu jest taka, jak ci rodzice zjedzie na zakrzepic po cudownym strzale od Pfizera, to nie ma co płakać! Ważne, że nie umarł na covida ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu korzyści przewyższają ryzyko.
@Adam_Prosty: @Sebek_Bonk: @wojna:

Ale wy jesteście jednak szurami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie zadaliście sobie trudu by wejść w artykuł zamiast opierać się na clickbaitowym wpisie na twitterze. Ryzyko to dotyczy osób po 65 roku życia i mimo jego występowania to dowiedziono, że korzyści wynikające ze szczepionki przeciwko COVID w tej grupie wiekowej znacznie przewyższają ewentualne negatywne konsekwencje.


@qwe_:

ty mówisz że jestem
szybko lec po piąta dawkę xd


@Sebek_Bonk: przypominasz mi dresa co kiedyś mówił że #!$%@? szkołę. Dziś go widziałem i dojeżdżał 6 km rowerem do pracy w oczyszczalni. On tak samo wyśmiewał ludzi jak ktoś coś mądrego mówił.
@Adam_Prosty:

The relative incidence (RI) of each cardiovascular event was estimated in the 3 weeks after vaccination compared with other periods, with adjustment for temporality (7-day periods).


Chłopie ludzie się zaszczepili jak była pandemia i dawno zapomnieli, a ty siedzisz na wykopie i postujesz badania co się dzieje 3 tygodnie po szczepieniu i to jeszcze:

no association between mRNA-based vaccines and the cardiovascular events studied was observed


xD
@wojna:

Także puenta tego wpisu jest taka, jak ci rodzice zjedzie na zakrzepic po cudownym strzale od Pfizera, to nie ma co płakać! Ważne, że nie umarł na covida

Ale Ty masz prosty tok rozumowania. Ta szczepionka wzrost ryzyka zatoru płucnego o 50% u ogółu badanych. Chyba zapomniałeś, że samo ryzyko zatoru płucnego jest bardzo niskie, więc tak czy siak rodziców opłaca się zaszczepić. Także Twoja puenta jest błędna.
ty mówisz że jestem szuram a ja zwyczajnie cieszę się że nauka zrobiła postęp i informuje o tym postępie zainteresowanych :)

bo jeszcze pół roku temu szczepionki nie powodowały żadnego ryzyka


@Adam_Prosty: A teraz kiedy opublikowano badania z Twojego pierwszego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dotyczy to szczepionki jednego konkretnego producenta. Tego też nie wziąłeś pod uwagę, lol? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The relative incidence (RI) of each cardiovascular event was estimated in the 3 weeks after vaccination compared with other periods, with adjustment for temporality (7-day periods).

Chłopie ludzie się zaszczepili jak była pandemia i dawno zapomnieli, a ty siedzisz na wykopie i postujesz badania co się dzieje 3 tygodnie po szczepieniu i to jeszcze:

no association between mRNA-based vaccines and the cardiovascular events studied was observed

xD


@rzrbld:

czytaj ze zrozumieniem
@wojna: no ale jakby zachorowali i zmarli to olaboga, cza było sie zaszczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak na razie wielu osobom ta szczepionka uratowała życie lub zdrowie.