Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwe_: widać, że masz nierówno pod sufitem, z mojej rodziny nikt się nie szczepil tym dziadostwem, nawet dziadkowie i żyją sobie pełni zdrowia. Więc nie gadaj bzdur jakie cudowne są te szczepionki bo to szajs i nic więcej. A znam parę osób, którym ta szczepionka bardziej zaszkodziła niż pomogła.
  • Odpowiedz
@FranzMaurerrr: To widać, że Ty masz nierówno pod sufitem bo bredzisz coś o swojej rodzinie. Co mnie to obchodzi? Zwykły błąd poznawczy na poziomie podstawówki - to, że u Ciebie nikt nie zachorował nie oznacza, że takich przypadków nie było. Dane wskazują, że szczepionka działa, zmniejszyła objawy i złagodziła sposób przechodzenia niektórych wariantów. Czego nie rozumiesz?

A znam parę osób, którym ta szczepionka bardziej zaszkodziła niż pomogła.

HAHAHAHAHA, tak znasz takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwe_: tak znam bo to mój Wujek który w dość młodym wieku zmarł na niewydolność serca. A akurat pierwsze objawy rozpoczęły się po przyjęciu pierwszej szczepionki, po jakimś czasie przyjął i drugą i w krótkim czasie zmarł. Sam lekarz wtedy powiedział, że nie potrzebnie się szczepił drugi raz jeżeli miał takie objawy po przyjęciu pierwszej dawki trucizny...
  • Odpowiedz
tak znam bo to mój Wujek który w dość młodym wieku zmarł na niewydolność serca.


@FranzMaurerrr: i Ty doszukujesz się tutaj szczepionki na COVID? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może robiłeś mu sekcję zwłok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A akurat pierwsze objawy rozpoczęły się po przyjęciu pierwszej szczepionki, po jakimś czasie przyjął i drugą i w krótkim czasie zmarł.

Tak, a jak wyglądały
  • Odpowiedz
@FranzMaurerrr:

Nie zrozumiałeś pewnej kwestii.

Której konkretnie kwestii nie zrozumiałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyznaj, że po prostu się wygłupiłeś i nie miałeś lepszej wymówki by próbować wyjść z twarzą, więc rzuciłeś jakimś ogólnikiem, że czegoś tam nie zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz