Wpis z mikrobloga

Do wyborów jeszcze szmat czasu ale już teraz chcę wam przypomnieć o pewnej akcji.
Mamy styczeń ale przypominam o tym teraz żebym potem nie słyszał - aaa zapomniałem, sorki.
Nie kuźwa! Już teraz schowaj mordo babci dowód, żebyś na jesieni o tym nie zapomniał. Żeby nie było jęczenia, ze nikt nie przypomniał.
Właśnie przypomniałem więc działaj.

#wybory #pis #bekazpisu #moheroweberety #wybory2023 i to żadne #heheszki
Pobierz Wangog - Do wyborów jeszcze szmat czasu ale już teraz chcę wam przypomnieć o pewnej a...
źródło: comment_1673265619vEkKcZoY1FXtopRDXaPEMk.jpg
  • 24
@Wangog: Raz już było, drugi raz taka akcja nie przejdzie, chociaż... można jeszcze wykorzystać możliwość głosowania przez pełnomocnictwo, tylko tutaj trzeba by było zaciągnąć babcię/dziadka do urzędu gminy/miasta i tam sporządzić odpowiedni wniosek ;)
@Wangog wycieknie jeden taki przypadek i postawią na nogi całą policję, z mównicy im się mordy nie zamkną a TV pisior się zagotuje i będzie temat wałkowany 3 tygodnie, i akurat można będzie zrobić jakiś przekręt na miliardy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wangog: lepiej sprawdzić ważność swojego, rocznik 1995 zdaje się powinien wymienić jeśli chce mieć ważny na wybory, oraz ludzie którym w tym roku kończy się ważność dokumentu. A na nowy czeka się miesiąc ¯\_(ツ)_/¯
@Wangog: Mam nadzieję że jak najwięcej emerytów przejdzie na drugą stronę tęczy przed wyborami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mają ten kraj w dupie głosując na PiS więc ja mam w dupie ich śmierć.