Wpis z mikrobloga

to że oni w wwa mają za free za 10zl rocznie składki. UJ z tym że 99% braterstwa tylko płaci składki a nie korzysta.


@ChiasmaOpticum: @smarterMe: infantylne jest myślenie, że każda strzelnica będzie w stanie się utrzymać z 10 zł abonamentu rocznego.
Braterstwo ma takie składki, dzięki efektowi skali, oraz dlatego, że posiada członków rozsianych po całej Polsce, wiec ze strzelnicy we Wrocławiu i Warszawie regularnie korzysta jakiś procent ich
@smarterMe: Czy ty masz problem z tym że klub Amator potrafi skoncentrować wokół siebie kilkanaście tysięcy strzelców oferując im ciekawą ofertę, tanie strzelanie, całkiem spoko forum i własne materiały do nauki?

Powiedź wprost że wolałbyś żeby było wszystkim równo wszystkim gówno, prawny obowiązek należenia do lokalnego klubu i broń Boże żeby na jakiś strzelnicach było taniej, albo inaczej niż na twojej xD

Młody człowiek pewnie jesteś, a gorszy niż najbardziej moherowy
ozpętało kolejna gownoburze dziwiąc się dlaczego ich nie wpuszczają na strzelnice.


@smarterMe: stary beton nie jest w stanie zaakceptować że komuna sie już skonczyła i są kluby które robią rzeczy efektywniej. Nikt mi nie wmówi że takie takie akcje jak ze screena którego wkleiłeś są powodowane niskimi umiejętnościami członków braterstwa. Tu chodzi tylko o hajs i o #!$%@? że ludzie mają alternatywę.
@komakow mój klub robi bardzo dużo w mojej okolicy. Tu nie chodzi o beton, po prostu są strzelnice tak jak opisałem wyżej które nie wpuszczają cp, są strzelnice które nie wpuszczają bez prowadzącego, a pojawiają się już takie które nie wpuszczają braterstwa. Zupełnie bez przepychanek ciekawe jak to się rozwinie
@smarterMe: Niech wpuszczają tylko jak sie przyjdzie z babcią od strony mamy. Te wymogi szkodzą głównie strzelnicom które je wprowadzają, tymczasowa moda, podyktowana dbałością o swój portfel, a nie dbałością o bezpieczeństwo.
ja czuję się zagrożony kiedy ktoś na osi obok przebrany za kamandosa razem z kolegą macha lufa w każdą stronę.


@smarterMe: Ja również, ale powiedz proszę raz jeszcze, co do tego ma KS Amator? Tylko w tym klubie są takie osoby, czy o co biega? Bez żadnych przytyków, bo mogę nie wiedzieć przecież wszystkiego, dlaczego uważasz że KS Amator wyróżnia się negatywnie na tle innych klubów?
@komakow tak zupełnie serio to po prostu takich ludzi spotkałem na żywo. Nie pytam każdego o klub ale z nimi pogadałem po prostu i dlatego wiem i takie zdanie mam. Gadając z innymi ludźmi na różnych obiektach mieli podobne spostrzeżenia- zaznaczam że to ludzie nie związani z zarządami klubow. #!$%@?ąc od życia codziennego bo przecież jesteśmy w internecie - śledzę forum i o zawrót głowy przyprawiają mnie posty w stylu -bylem chory
dlaczego inne kluby są gorsze porównanie składek -skąd bierze się hejt na amatora -jak przejść pozytywnie przez rozmowę z psychologiem -co kupić do obrony -czy mogę trzymać załadowana broń w szafce nocnej -czy mogę grozić innym bronią -czy jadąc autem pod wpływem alko mogę strzelać do ludzi.


@smarterMe: Czytamy inne fora, serio. Śledzę regularnie forum od dwóch lat i posty o których mówisz to promil promila i zawsze takie pytania w
@komakow nie są sprowadzane do parteru, niestety ale nawet bordowe ma większy porządek. Ostatnio przez chyba 60 wypowiedzi zastanawiano dlaczego gość nie przeszedł badań u psychologa i dopiero przypadkiem się wygadał że ma problem z głowo i się leczy. Każdy mu polecał panią Sylwię u której załatwia badania całe braterstwo. To nie jest niepokojące?

Ja wiem że amator ma dużo członków ale tak jak to bywa w innych klubach trzeba sobie z
@komakow:

#!$%@?ąc od tej dyskusji, która głównie polega na marudzeniu że ktoś lubi coś innego, to KS Amator zrzesza przeszło 60 tysięcy osób, a nie jakieś kilkanaście. Kilkanaście tysięcy to było parę lat temu, jak jeszcze spałem do południa.
Aha, a składka 10 zł była zawsze, a nie teraz jak jest efekt skali. Efekt skali przyszedł później, fakt, ale nie urodziłem się w największym stowarzyszeniu strzeleckim w Polsce, stworzyło się głosami