Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: Też myślałem że to gówno dopóki nie kupiłem auta że skórzanymi siedzeniami. Przy minusie z rana naprawdę zwiększa komfort
@aksal89

@Sayong: Najlepsze co może być, grzanie dupy i tempomat to dwie funkcje, bez których nie wyobrażam sobie auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dodaj że to aktywny tempomat koniecznie.W automacie. Nie wyobrażam sobie żebym w następnym aucie tego nie miał, to dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych ułatwiających/polepszających prowadzenie ficzerów
@wizard84: Pewnie jeszcze jesteś tym psycholem, który śpi z zamkniętym oknem zimą i nie odwraca kołdry/poduszki zimną stroną do ciała (°°
@Sayong: Tylko jak są duże mrozy, czyli kilka razy w roku można włączyć. W naszym klimacie tylko sprawna klimatyzacja i wentylowane fotele, a nie jakieś tam grzałki.
@Sayong mam wrażenie, że masz jakąś traumę po ojcu i edyne ciepło jakie od niego dostałeś, to ciepło deski klozetowej po tym jak wyszedł z dwojeczki:)

W zimne dni fotele ogrzewane są w pytę.
@Sayong: też przeważnie nie używam grzanych dup, ale są sytuacje kiedy jest jakiś zimny dzień, pizga złem srogo, trzeba w takich warunkach spędzić dłuższy czas i wtedy te 2-3 razy w roku wchodzi się do auta, klika magiczny przycisk i po chwili robi się ciepło w dupke i nereczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc czasem lepiej je mieć niż nie.