Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik meczu Milan - Roma to jest jakaś porażka. A tak poważnie - po raz kolejny Czesiu miał rację, nawet w końcówce 2:0 to niebezpieczny wynik, a Milan pokazał że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie chcę tego komentować, wystarczająco się nakląłem po tym meczu. Nawet dobre przełamanie Napoli pozostało w cieniu, przez to frajerstwo dekady, jakie Rossoneri zaprezentowali wczoraj u siebie. A poza tym to tylko rozpiska, więc czas się skupić na dzisiejszych meczach. A co dziś w programie? O 18 mecz dwóch najsłabszych ekip tego sezonu - nie sposób przewidzieć wyniku, to nie jest hit, choć komuś się może spodobać. O 21 starcie Bolonii z Atalantą - o tyle ciekawy to jest mecz, kiedy zobaczy się jak Atalanta ledwo wyszarpała remis z Spezią, która jest obecnie imo gorszą ekipą od Rossoblu. Bolonia pewnie coś strzeli, zapowiada się fajny wieczór i nie tak nerwowy, jak wczorajszy. Dziś kończymy 17. kolejkę Serie A i jutro Puchar Włoch, ciao!

Tutte le partite del giorno - Lunedi, 9 gennaio 2023

Serie A

18:30 Hellas Verona – Cremonese (Eleven 1) - kom: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
20:45 Bologna – Atalanta Bergamo (Eleven 2) - kom: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

Magazyny

16:00 Serie A highlights (Eleven 1)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna
Pobierz Rzeszowiak2 - Dzień dobry. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to pow...
źródło: comment_1673252099YJoSNGPNB2dzQdwjKj3i0C.jpg