Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Goronco: Życie. To i moje przeszłe podejście do znajomości. Widzisz, nie zawsze wiedziałem o tym, że o znajomość trzeba dbać, myśleć, wychodzić z inicjatywą, a niektóre trzeba po prostu urywać bo to strata czasu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak się bierze pustą lalę bez zainteresowań, to wiek jej nie pomoże. ¯_(ツ)_/¯


@smk666: 90% różowych nie ma żadnych zainteresowań. A jak je o to pytasz to wydukają, ze książki, podróże (głownie olinkluziv i gnicie na leżaku) i seriale :D
  • Odpowiedz
90% różowych nie ma żadnych zainteresowań. A jak je o to pytasz to wydukają, ze książki, podróże (głownie olinkluziv i gnicie na leżaku) i seriale :D


@slonski_pieron:
No to już kwestia wyboru czy chłop szuka przede wszystkim biologicznego fleshlighta czy ogarniętej partnerki do wspólnego spędzenia życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Chris_Karczynski: nie każdy, ale zdarzają się takie przypadki, np ja xD pierwszy związek 4 lata różnicy,(15-19), potem 5 lat różnicy (17-22), a teraz jest 8 lat różnicy(zaczynaliśmy 16-24) i już 5 lat razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuję się trochę jak DiCaprio

Bardzo polecam
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM: tu nawet nie chodzi o młodsze czy starsze.
Statystycznie młodsze mają:
- ładniejszą, szczuplejszą sylwetkę
- częściej się uśmiechają
- nie strzelają fochów (sprawdzić, czy nie księżniczka)
- potrafią cieszyć się z pierdół, typu nocna przejażdżka samochodem czy wyjście na kolację. Czy spacer wieczorem.
- mówią Ci, że jesteś zajebisty, bo naprawdę tak uważają.

Natomiast statystycznie starsze są:
- roztyte (bo tyle zmartwień, trzeba #!$%@?ć)
- rozczarowane życiem
- próbują
  • Odpowiedz