Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca na zmiany mocno wpływa na regenerację? Po nocnej zmiane jak wracam z #pracbaza to śpię bez budzika i zawsze mam dwa dni wolnego. Ogólnie z budzikiem 2 razy w tygodniu wstaję, w resztę dni śpię dopóki się nie obudzę. Czy taki tryb życia dużo zmienia w kontekście #silownia?

#mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb6071bab6bef5c0905711
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: 6 lat pracy na Orlenie spieroliło mi tak baniak że pomimo iż nie pracuje tam już 4 lata dalej mam problemy ze snem. Poza tym nie mogłem zrobić formy bo ciągle chodziłem zmęczony jedyne co mu się udało to schudnąć także tego XD
@AnonimoweMirkoWyznania: udowodnione jest naukowo ze najzdrowsze dla organizmu jest chodzenie spac i budzenie sie o tych samych porach, najlepiej przez cale zycie, sama zmiana czasu na letni/zimowy juz prowadzi do wielu problemow, a co dopiero praca zmianowa, zaburzenia snu to najczęstsza przyczyna choroby Alzheimera (M. Thatcher albo Reagan jako przyklady ktorzy mowili ze spia 4 godziny albo mniej bo pracuja dla kraju, a na starosc nie wiedzieli czy maja sie zesrac
@AnonimoweMirkoWyznania: ja całe życie praktycznie pracuje w nocy, ale tylko i wyłącznie w nocy. Szybko się przestawiłem z porannego na nocny, bo widziałem same plusy. Przede wszystkim nie wstaje z budzikiem tylko jak się wyśpie i to jest praktycznie świętość dla mnie. Ale to podobno zależy od chronotypów, większość ludzi będzie bardziej efektywna przy wczesnym wstawaniu i spaniu w nocy, ludzi typu sowa jest może z 30%. A co do pracy