Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Jutro znów do tego kołchozu. Niewyspanie, wstawanie po ciemku, a co najgorsze te pięć dni w perspektywie.

Pięć #!$%@? w dupę dni ciągnących się jak wieczność, lubię pracować ale to jest przesada.

To jest #!$%@? przesada.

Pięć dni i mozolne 8 h codziennie. Przestawianie zegara po długim weekendzie, położe się o północy i będę się przewracał z boku na bok 3 h, a potem wstanę jak zombie rano, będzie ciemno za oknem i nie będę mógł się podnieść.

#pracbaza #praca #bezsennosc #przegryw #depresja #nerwica #korposwiat #takaprawda ##!$%@?
  • 15
@Ynfluencer: no jak jedna noc przechulam bez snu, to rano zasne, przykladowo robote skonczylem o 11 rano, to po robocie przespalem do 18, i teraz zaczynam na 2.00 wiec teoretycznie nie musze juz isc spac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem mam taki, ze nie potrafie spac "przed" praca, cos sie w glowie posralo, ze ja mam isc spac po to zeby mnie obudzil budzik.. to nie zasne,
@RandomowyTyp: Przechodziłem to samo, gdy pracowałem w systemie zmianowym. Już takie gehenny miały miejsce, że nie mogłem spać po kilka nocy pod rzad w ogóle. Jak stałem na nogach to padałem na twarz, jak leżałem i próbowałem zasnąć to było pobudzenie i walenie pikawy. Tak wygląda niewolnictwo Polaka. Takie życie.