Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@slkt: Różnica jest taka, że Wolski i inni przekazywali info w oparciu o bieżącą sytuację i to co mówiły dyplomację różnych krajów. To, że teraz sprawa się zmieniła ma zapewne wiele czynników i niekoniecznie unieważnia to wszystko co było mówione. A PiS może swoim wyznawcom wcisnąć ściemę, że to ich zasługa. Głupich nie sieją.
@slkt: Nie wiem co powiedział wtedy Wolski ale sraka medialna o patrioty na Ukrainie była piękna XD ja od początku jestem zdania że na Ukrainie nie brak załóg dla s300 zdolnych na przezbrojenie na patrioty ¯\_(ツ)_/¯
@kantek007: Mówił twardo, że patrioty powinny zostać przekazane UA i też z punktu widzenia obronności Polski najefektywniej powinny stać przy granicy, ale po Ukraińskiej stronie. Kamizela z Wolskim zasłaniali się niemożliwością szybkiego przeszkolenia i że to wykluczone plus zgoda USA itp. Mnie takie pomyłki nie dziwią. Oni operują tylko na warstwie jawnej i faktach medialnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maszyb: Jedna sprawa to mówić, że trzeba przekazać daną broń, a inna czy to jest w danym momencie możliwe. Jeżeli wszyscy zainteresowani mówili, że to niemozliwe, to raczej normalne, że nikt nie powielał życzeniowego gadania pisu. A jeżeli premier coś wiedział i postanowił wykorzystać to żeby parę tygodni później pośmiać się z opozycji i w dodatku podzielił się tą wiedzą z generałami w stanie spoczynku czy innymi postronnymi osobami, to bardzo
@ciezki_przypadek: jeśli nie widzisz, że utarcie nosa niemcom i udowodnienie w Polsce, że coś się da to mało to nic nie poradzę. Niestety takie mamy społeczeństwo, że nic się nie da, przed UE to trzeba się płaszczyć, Broń Boże postawić bo jeszcze nas wywalą. Taka mentalność sierżanta z kolonii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hlautameki: Bo tego dotyczy wpis i sytuacja? PiS uważa, że to oni sprawili mające nastąpić przekazanie baterii patriot Ukraińcom, i teraz mają "bekę" z tych którzy twierdzili, że to niemożliwe (choć wtedy wszyscy poza PiSem tak twierdzili łącznie z Niemcami).