Wpis z mikrobloga

Jaki jest problem z czarną pigułką i jej apostołami jak @Pozytywny_gosc i dlaczego Incele błądzą

Problemem przegrywów (przynajmniej w internecie/wykopie) jest to, że zwracamy zbyt dużo uwagi, na niereprezentatywne, skrajne, krańcowe przykłady starając się na ich podstawie zrozumieć świat dochodząc do przekłamanych wniosków. Świat nie dzieli się na czerń i biel, ale na całą masę szarości w jakich czysta czerń i czysta biel to bardzie malutkie części. To co się dzieje obecnie za sprawą rewolucji technologicznej, to przesuwanie się szarości w coraz ciemniejsze tony czyli marginalizacja coraz większe grupy mężczyzn jaka jeszcze kilkanaście lat temu żyła by wobec znanych schematów. Czarna pigułka miała zwracać uwagę na pewne tendencję i nadinterpretacje czerwonej pigułki, a nie być uniwersalną prawdą bo uniwersalna prawda nie istnieje.

Wiecie jak poznać prostego człowieka? Umie jedynie kochać albo nienawidzić i szuka prostych odpowiedzi na skompilowane pytania bowiem tylko takie przekonująco brzmią i tylko takie umie zrozumieć. Znacie to powiedzonko: "tylko prawda jest ciekawa"? Jest kłamstwem bowiem prawda jest skomplikowana, wieloznaczna, rozczarowująca i ma masę wyjątków.

Znaczenie ma nie samo występowanie jakiegoś zjawiska ale jego powszechność.
(w głębszym rozumieniu też tendencja spadku lub wzrostu)

Prawda jest taka, że na tym portalu ilość osób dla jakich "it's over" jest ponadprzeciętna jednak nawet tutaj nie stanowią oni większości. Ogrom z nas wykorzystuje/wykorzystywała czarną pigułkę jako tarczę przed wyjściem ze swojej strefy komfortu bowiem ogrom z nas mogło/może wyjść z przerywu w formie innej niż jedynie realizacja marzeń o zakiszeniu marchwi w marynacie. Problemy psychiczne, materialne i osobowościowe są dla nas większym wyzwaniem niż niedoskonałości fizyczne uniemożliwiające/utrudniające znalezienie kobiety w 4/5 przypadków, a nawet ta liczba zdaje mi się zaniżona.

Refleksją do jakiej bardzo niewielu dochodzi jest to, że poziom wysiłku jaki trzeba włożyć na wyjście z przegrywu i zdobycie kobiety jest zbyt duży w stosunku do zysków co czyni wielu z nas jacy wyjdziemy z piwnicy powtórnie nieszczęśliwymi.Chcąc wyjść z przegrywu należy mieć na względzie coś więcej niż różowe jakie są jeszcze bardziej niedoskonałe i niepewne siebie niż my. (chociaż trudno nam w to uwierzyć)

To dlatego uważałem i uważam nadal, że należy zwrócić się w stronę techniki jaka da mężczyznom wolność.

Kobiety będą nieszczęśliwe, są one jedynie ludźmi, a nadajemy im mityczne cechy jak by były boginiami. Robią to zwłąszcza ludzie jak @Pozytywny_gosc który jest człowiekiem jaki robi wam wodę z mózgu mieszając prawdę z fałszem. Chce być królem szczurów, może i jest na dnie ale w tym dnie chce być królem tak jak kiedyś "blackpill raw".

To wasza realna czarna pigułka, co z nią zrobicie to już wasza sprawa.
Przestańcie nadawać kobietom prawo do decydowania o waszej wartości, tylko tak możecie stać się wolnymi.

Technika da mężczyznom wolność, możemy sami stanowić o naszej wartości jako ludzie i rozwijać w nas męskie zalety bez opierania się na kobietach. Męska przyjaźń może zastąpić kobiecą miłość, a poczucie braterstwa nadać życiu sens. Miejcie wiarę Panowie, nikomu nie dajcie się jej pozbawić.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #przemyslenia #mgtow
N.....n - **Jaki jest problem z czarną pigułką i jej apostołami jak @Pozytywny_gosc i...

źródło: comment_1673195498rAcAZkb5wVoxmMyyguaG7g.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
jak ktoś nasra do wielkiego gara z bigosem, to ten gar składa się z niewielkiej części z gówna i reszty bigosu. Jedni zjedzą ze smakiem, a inni mimo wszystko podziękują, bo są świadomi co tam ktoś dołożył - chociaż w ilościach godnych przyprawy to i tak odbierających apetyt. Świadomość #!$%@?ści tego wszystkiego sprawia, że nie warto się tym cieszyć i udawać, że wszystko jest w porządku.
  • Odpowiedz
Nie czytałem, ale się zesrałeś i strasznie śmierdzi. Jeśli nie potrafisz zrozumieć prostych danych statystycznych które udowadniają, że wysocy faceci: zarabiają więcej, płodzą więcej dzieci, a kobiety są z nimi bardziej szczęśliwsze, ładna morda oznacza lepsze traktowanie przez rówieśników i płeć przeciwną (efekt aureolii - https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_aureoli_(psychologia) ) , a ładne małe dzieci budzą większe emocje w życiach niż małe brzydale. Jeśli wypieracie z rzeczywistości takie proste fakty - to nie ma dla
  • Odpowiedz
@Nostrian:
-Nie ma uniwersalnej prawdy.
-Uniwersalna prawda jest rozczarowująca.
-Przedstawie wam moje opinie jako uniwersalną prawdę.
-Nie macie racji i po prostu wam się nie chce nic zmieniać, a w przegrywie siedzicie, bo nic nigdy nie zrobiliście.
-Przedstawie wam odklejoną i nierealną wizję przyszłości, która ma dać złudną nadzieję i zwiększyć problemy i ból jaki odczuwacie.

Z tobą nawet nie warto wchodzić w dyskusje.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: My ludzie mamy korę przedczołową odpowiedzialną za logiczne myślenie i jako jedyne zwierzęta umiemy działać wbrew swojej naturze i kształtować naszą świadomość i otoczenie.

To ty nie chcesz przyznać czarnej pigułce racje bowiem negujesz fakt, że:

"Kobiety są biologiczne przeznaczone do bycia matkami oraz podległymi mężczyźni partnerkami i jeśli tego nie zaznają to będą nieszczęśliwe."

A one tego nie zaznają bo hipergamia jest w kobietach nienaturalnie wzmacniana przez rozwój technologiczny.
  • Odpowiedz
@Zhou: Negowanie czegoś jest znacznie łatwiejsze niż czegoś popieranie, przyjemniej jest zasłaniać się czarną pigułką bawiąc się w prokrastynację zamiast sięgnąć po szczęście na niestandardowych zasadach. Ja nawet jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak jest, bo sam tak robiłem i robię. Nie wmawiam sobie jednak, że to właściwie postępowanie.
  • Odpowiedz
@Nostrian: do 24r życia nie znalem takiego pojęcia jak blacpill i nie wiedziałem co to wykop. Wtedy probowalem się umawiać z dziewczynami ale one nie chciały. W wieku około 24 lat ponzalem wykop i też próbowałem zagadać do dziewczyn ileś razy i również się nie udało xd
Jestem siwadom że możliwe że jakbym zagadał do 100 kobiet to może jedna by się zgodziła umówić ale nie mam na tyle odwagi żeby
  • Odpowiedz
Negowanie czegoś jest znacznie łatwiejsze niż czegoś popieranie, przyjemniej jest zasłaniać się czarną pigułką bawiąc się w prokrastynację zamiast sięgnąć po szczęście na niestandardowych zasadach. Ja nawet jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak jest, bo sam tak robiłem i robię. Nie wmawiam sobie jednak, że to właściwie postępowanie.


@Nostrian: Wypieranie brutalnej prawdy jest znacznie łatwiejsze niż jej przyjęcie, przyjemniej jest zasłaniać się czerwoną pigułką bawiąc się w cope i sztuczną nadzieję
  • Odpowiedz
@Nostrian

Przestańcie nadawać kobietom prawo do decydowania o waszej wartości, tylko tak możecie stać się wolnymi

Ale to redpillerzy i #!$%@? robią, myślisz że ja i większość z nas daje #!$%@? o foidy? xD
No a co do waszej "ściany" I tego nieszczenszcia kobitek- mam ciotkę 50lvl ale wygląda na 35lvl spokojnie, NIGDY się nie zenila, nie ma dzieci, obecnie ma beciaka Włocha lvl 48 rozwodnik którego poznała na Tinderze
Dam ci
  • Odpowiedz
Kobiety będą nieszczęśliwe


@Nostrian: Kobieta jest nieszczęśliwa, bo czad ją olał po ONS. Przegryw jest nieszczęśliwy, bo nigdy nawet nie trzymał za rękę.

Męska przyjaźń może zastąpić kobiecą miłość


A potrzeby seksualne jak mamy zaspokoić? Koledzy w tym nam też pomogą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz