Wpis z mikrobloga

Ostatnio widzę na tagu leciutką gównoburzę rózowych o to, że rowiesnicy nie chcą się z nimi wiązać.
Podsumujmy: różowa zaczyna imprezowe życie, partnerzy seksualni od 15 roku życia. 10 lat jej mija na balandze. Albo się "zużywa", albo zostaje samotną matką. Mają za sobą ONSy i FWB jednak na tinderze pisze, że nie szuka na ONS i FWB.

W tym samym czasie załózmy mirek 6/10 nie zawsze ma taki start, musi częśc życia poświęcić na edukację, lub zarobek. Co kto woli. Ma kasę i robi lookmaksing na mityczne 7/10. Przed nim się otwierają wrota do lepszego życia: podróże, dopiero wtedy imprezy ect. Ma czas i szansę na przygody. Nagle różowa wyżej drze picze, że to chore by brał młodszą, że faceci myślą tylko o ONS mimo, że je miała wczsniej i nie było problemu. Ma z nią siedzieć i oglądac netflixa, bo na imprezy już nie pójdzie.

młodsza: ty efebofilu! Diva: Nie chce ci się starac o kobietę! ONS po swoich ONSach: chcę stabilizacji! a faceci chcą tylko ONS!

No qrva. Wykorzystałas swoj czas to stabilizuj sie z tym z kim się wyszalałaś. Jak jesteś samotną matką spiknij się z biologicznym ojcem swojego dziecka, a jak ci nie pasuje to zapuszczaj tłuszcz przed netflixem i nie marudź. Albo bierz samotnego ojca po czterdziestce z łysina i brzuszkiem piwnym i januszowym wąsem.

Żaden facet, od przegrywa po chada nie robi za fundację charytatywną i nie zrezygnuje se swojego życia dla kogoś kto "zrobił bład" Jak cię walono jak chabetę czy klacz to nie myslałaś o miłości, stabilziacji, wspieraniu się przez życie. A czas idzie do przodu i nie ma zmiłuj. Facet zasługuje na drugą młodość jak ogarnie wygląd a nie balast w postaci worka na spermę po swoich ex.

#przegryw #wygryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 30
@Zhou: Wiesz, mam 28 lat i jesli miałem powodzenie to u takich lub trochę starszych bo bardzo młodo wyglądam, ale raczej takie zlewałem, bo najbardziej mi zależało 20-22
@helga-von-klusken ta xD
Polak w typowo polskich warunkach, przy zarobkach 4-5k jedyne o czym marzy to zrobić sobie bombla w wieku 30 lat, którego będzie wychowywał w domu rodzinnym jego matki albo wynajmowanym mieszkaniu za 1300 zl w mniejszych miastach, gdzie 700-800 pojdzie na jedzenie, a reszta na inną biedę. Ale oczywiscie rozowa wie lepiej co mysli facet w jej wieku.
problemem jest to, że wy chcecie te szesnastolatki od razu zaklepać i zapłodnić.


@helga-von-klusken: akurat z tym to nie do mnie, bo wiem, że na wykopie niektore gagatki takie rzeczy piszą i w sumie za to zasługują na klepnięcie w potylicę

Z innej beczki do dupy jest to, że laska 25-30 piszę na tinder. chcesz wyskoczyć na do maca i do kina? Nieeeeeee ja chcę do snobistycznej restauracji. Chcesz iść na
@dondonu: Z wszystkimi młodszymi dziewczynami z jakimi się spotykałem zawsze miałem o czym gadać.
To z rówieśniczkami miałem wrażenie, że ich informacje o świecie i przemyślenia przestały się updatowac jakieś 10 lat temu.

Moja była dziewczyna, dużo młodsza potrafiła powiedzieć, że wiek emerytalny powienien być zrównany i, że kobiety powinny też iść do wojska skoro mężczyźni idą. Miała swoją opinię na każdy prawie temat, a jak nie miała to z chęcią