Wpis z mikrobloga

@gtk90: co by nie patrzyć. To są ostatnie lata Białorusi. Chyba, że Łukaszenka nadal będzie żył, a Putina gęś kopnie i w Rosji nadejdą rządy jak Jelcyna lub lepsze. Ale mało prawdopodobne. Trochę mi szkoda, bo znam kilku Białorusinów i czują się w Polsce ok. Jak mówią, "to samo jest u nas, tylko, że w Bielarusi nie ma makdolnalda i kiejewsi"
@558877792: chyba jednak przesadzasz... w ciagu ostatnich kilku tygodni widzialem moze 2-3 auta z taka flaga... a pod Auchan w Bstoku bylem pare razy (niestety) a tam ich (Bialorusinow) przyjezdza calkiem sporo... o ile popieram tych z flaga b-cz-b o tyle tych cz-z, zwlaszcza lamiacych przepisy, zwyczajnie nie trawie.
@bartalke: widocznie to kwestia miejsc w których się bywa - sam pod Auchanem albo Białą jestem bardzo rzadko, białoruskie auta widuje z reguły w ruchu ulicznym albo gdzieś na osiedlach przy okazji spacerów. Wiadomo że pod galeriami i marketami więcej będzie czerwono-zielonych - oni tutaj często nie mieszkają tylko po zakupach od razu obierają kierunek Bobrowniki, a z naklejką mogliby zapomnieć o wjeździe do siebie xD
@gtk90: nie, ale wiele razy widziałem samochody na ruskich albo białoruskich blachach, gdzie mieli pozaklejane flagi swoich krajów. Albo się wstydzą, albo boją, że im ktoś ten samochód uszkodzi.