Wpis z mikrobloga

Na kogo lub co liczycie najbardziej w nowym sezonie ? Zespół, zawodnik, pojedynek między zawodnikami . Nie dałem nic o AT bo tam to wiadomo że Tsunoda przegra z de Vriesem i pewnie poleci po sezonie lub za dwa na rzecz Juniora(choć chciałbym się mylić).
#f1

Na co czekacie w sezonie w 2023 ?

  • Max 3 tytuł (tyle co Piquet) 34.5% (49)
  • Leclerc 1 tytuł 26.1% (37)
  • Hamilton 8 tytuł 8.5% (12)
  • Russel Mistrzem Świata( przynajmniej w Sobote) 2.1% (3)
  • Alonso wygra wyścig (ew Kwale czy ze 2 podia) 15.5% (22)
  • Ocon Vs Gasly 7.0% (10)
  • Piastri Vs Norris 3.5% (5)
  • Alfa Romeo będzie mniej awaryjna 0.7% (1)
  • Hass przestanie być memem 2.1% (3)
  • Williams przynajmniej na 9 miejscu WCC 0% (0)

Oddanych głosów: 142

  • 21
Sam w to nie wierzę, ale liczę na Hamiltona i na jakąś ciekawą walkę z Ferrari. Piastri i Norris może stać się moim ulubionym duetem, więc im mocniej będą się prali po pyskach tym lepiej.
I w sumie ciekawie by było jakby Sainz rozjechał Leclerca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z obliczeń mi wychodzi, że Red Bull będzie w dupie w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡
@JuzefCynamon: dobra to ja mówię że tsu > dev. Raz mu się udało pojechać dobrze wyścig, a tak poza tym to nie osiągnął jakoś dużo.

A poza tym to czekam aż Ocon wyjaśni Gasliego, to dobry kierowca, a nikt go tutaj nie chce docenić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JuzefCynamon: Szkoda że nie można zaznaczyć dwóch opcji. Nie ukrywam że jako Tifoso czekam na WDC Leclerca. Drugim wydarzeniem w sezonie które mnie będzie najbardziej interesować jest pojedynek Gaslyego z Oconem bo to są kierowcy o praktycznie identycznym potencjale, tylko że jeden z nich zasiedział się w AlphaTauri.
@JuzefCynamon: Zagłosowałem za 0C0 vs Gasly, ale interesuje mnie też sytuacja Williamsa (czy dokończą sezon, a jeśli tak, to w jak kiepskim stylu) oraz weryfikacja starego dziada z Oviedo przez Strolla. No i pytanie: czy ktoś dobije się do "żelaznej trójki" (McL? Alpine?)
@JuzefCynamon: WDC Leclerca albo 8 tytul Lewisa bo na ucieszoną mordę Hornera nie da sie patrzeć. I mam nadzieję że hiszpański żwir wreszcie wyleci z Ferrari bo nie trawie tego ogóra. Mclareny niech dupą szorują o dno stawki. Ric zamiast Checo od połowy sezonu i pokazanie holenderskiemu sebkowi gdzie jego miejsce. Marzenie nierealne to Nando na podium.