Wpis z mikrobloga

Największy cringe tej gali mistrzów sportu to notoryczna obecność w czołówce jakiegoś żużlowca. Zmarzlik jest cały czas w top3 za zdobycie mistrzostwa świata przeciwko Wyspom Zielonego Przylądka, bo poza kilkoma miastami w Polsce każdy ten sport ma w dupie, nie mówiąc w ogóle o innych krajach.

#galamistrzowsportu #sport #zuzel #mecz #pilkanozna
  • 53
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: ty się zatrzymałeś mentalnie w latach 90? Ci twoi kibole w dresach stoją w młynach, reszta stadionu to jest cały przekrój społeczeństwa, nie tylko na sektorze rodzinnym, gdzie głównie siedzą małe dzieciaki pod opieką nie tylko rodziców, ale róznych opiekunów, trenerów lokalnych drużyn etc. Tak przynajmniej jest na Lechu. Z racji mojego miejsca zamieszkania mam styczność z kibicami żużla z pewnego miasta powiatowego liczącego około 70k mieszkańców, byłem na kilku
  • Odpowiedz
Zielona Góra, Gorzów, Leszno, Wrocław, Częstochowa, Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Krosno, Tarnów, Rybnik, Świętochłowice. To tak z głowy bez zerkania w tabele. Zgadzam się, że dalsza dyskusja jest zbędna bo nie pisałem nigdzie że pilka nożna jest mniej popularna. Pisałem tylko że gadanie o gownosporcie garstki kibicow jest śmieszne w sytuacji gdy żużel coraz częściej wygrywa z Ekstraklasą w transmisach telewizyjnych oraz na stadionach. Peace. @Sabuch1491:
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: Fakt, zapomnialem o Lesznie i Lublinie, ale wydaje mi się, ze gdyby Motor zaczął odnosić sukcesy to frekwencja nie odbiegalaby od tej żużlowej. Natomiast pisałem o większych ośrodkach, a takie miasta jak Krosno, Rybnik czy Świętochłowice raczej takimi nie są, z kolei we Wrocławiu nadal popularniejszy jest Śląsk od Sparty, tak samo jak w Gdańsku Lechia od Wybrzeża. Zdecydowanie bardziej widać też przewagę liczebną kibiców żużla w Gnieźnie, ale to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sabuch1491: najlepiej jednego i drugiego, ale liczby mówią same za siebie. Inna sprawa, że stadion olimpijski ma dużo mniejszą pojemność i spokojnie gdyby mieścił jeszcze parę tysięcy więcej gawiedzi to wypełniłby się. Ofkors meczów piłkarskich jest sporo więcej, ale mimo wszystko średnia frekwencja na Śląsku to nawet nie jest połowa pojemności tej paskudy.
  • Odpowiedz