Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: tak, wiem że wyświetlenia niekoniecznie przekładają się na zarobek,bo współprace itd. No ale widzę, że chwalisz się materiałami sprzed roku, dwóch. Wyświetlenia na najnowszych filmikach nie wyglądają najlepiej.
@pelt: nie bierz tego do siebie ale moje "zwykłe vlogi" generują mi duży przychód ale nie z reklam, np. na tym filmie zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy dolarów a jakiś pastuch z wykopu mi napisze że mało dostałem z reklam albo komuniści mi płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale to Ty dzwonisz @LuckyStrike
@pelt: racja te najnowsze generują tylko po kilka tys wyświetleń. Główny powód to moja 3 miesięczna przerwa w nadawaniu po sukcesie jaki osiągały moje filmy z Ukrainy które generowały po kilkaset tysięcy wyświetleń, dały mi kilka kontraktów dzięki zwiększonym zasięgom ale jeśli chodzi o pieniądze to zarobiłem na nich mniej niż 20 tys zł a publikę jaka one gromadziły nie zaliczam do swojej grupy docelowej. Mój ostatni pełny metraż oprócz artykułu
LuckyStrike - @pelt: racja te najnowsze generują tylko po kilka tys wyświetleń. Główn...
Ten idiota spamuje szhortsami które fartem się losowo ludziom wyświetliły, celowo wprowadza w błąd kłamiąc. Nie przejmuj się to śmieć zwykły


@Kroledyp:
Ja wiem kim on jest xD, spokojnie.
@Kryspin013: weź zobacz screenshoty statystyk ktore opublikowałem i nich ktoś kto potrafi czytać po angielsku ci je przetłumaczy. Czuje się tutaj jakbym tłumaczył proste związki przyczynowo skutkowe muchom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co wy w ogóle wchodzicie w dyskusje z tym pajacem? Typ ewidentnie jest podnóżkiem dla chińskiego Pana i #!$%@?łby każdemu partyjniakowi kolbe jakby mu 5 juanów do puszki wrzucił. Szkoda zachodu nawet na takiego peta.
@LuckyStrike: Jak jesteś taki aktywny. Ostatnio były protesty w chinach i jak to jest że ludzie którzy chcieli iść na te protesty, nie mogli iść bo ich przepustka covid zaczęła magicznie pokazywać że są na kwarantannie i nie mogą opuszczać swojego domu. Dlaczego ta kraina wolności blokuje ludziom możliwość wychodzenia z domu?