Wpis z mikrobloga

Po tym materiale będąc w krajach azjatyckich nigdy nie skuszę się na uliczne żarcie...


@KapitanTorpedal: za chwilę przyjdzie honorowy obywatel Chin i powie, że to nie prawda (jeżeli znowu nie ma bana)
ale jeżeli użyjesz którejś z tych fraz
小熊维尼
达赖喇嘛
西藏独立
香港加油
天安门
六四
to Cię nie zacytuje bo kiński raj by mu internet wyłączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KapitanTorpedal: za chwilę przyjdzie honorowy obywatel Chin i powie, że to nie prawda (jeżeli znowu nie ma bana)

ale jeżeli użyjesz którejś z tych fraz

小熊维尼

达赖喇嘛

西藏独立

香港加油

天安门

六四

to Cię nie zacytuje bo kiński raj by mu internet wyłączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RyugaHideki: od kilkunastu lat za gutter oil w Chinach dostaje się karę śmierci a wy nadal podniecacie się tymi filmami
LuckyStrike - > @KapitanTorpedal: za chwilę przyjdzie honorowy obywatel Chin i powie,...
Pewnie nie wrzuci tych tekstów, bo wolnościowe Chiny potraktowałyby go nie po wolnościowemu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@KapitanTorpedal:
Ja myślę, że on jednak jakieś pieniądze od Chin za to #!$%@? dostaje. Nie wierze, że można z taką zawziętością #!$%@?ć takie głupoty xD. No chyba, że chłop jest tak ociężały umysłowo, że zakończył
kanał, który ma tak niewiele wyświetleń

@Flypho: Zerknąłem i rzeczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) kanał ma ponad 2 razy tyle subskrybentów co Gapcio, a wyświetlenia przeważnie nieco niższe niż u niego ¯_(ツ)_/¯


@pelt: > wrzuca tam jakieś #!$%@? filmy, mimo że nikt nie ogląda.

@Flypho: o [moim kanale mowa?](https://www.youtube.com/channel/UCiVd5oPXbxnk6o0YXz87jIQ tak tak, zaklinajcie sobie rzeczywistość mocniej
Pobierz LuckyStrike - > kanał, który ma tak niewiele wyświetleń

@Flypho: Zerknąłem i rzeczy...
źródło: comment_1673168956r60gcXXVPkioUOwgFj4SVP.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ale jesteście za tępi żeby to zrozumieć

@LuckyStrike: Może ty masz problem zrozumieć, że mnie nie na co dzień nie obchodzi twój kanał. Raz teraz wszedłem zaciekawiony, widzę statystyki najnowszych zwykłych vlogów gorsze jak u Gapcia, porównuję to co widzę na starcie, komentuję to i tyle. Więcej nie wracam.
@pelt: nie bierz tego do siebie ale moje "zwykłe vlogi" generują mi duży przychód ale nie z reklam, np. na tym filmie zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy dolarów a jakiś pastuch z wykopu mi napisze że mało dostałem z reklam albo komuniści mi płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LuckyStrike - @pelt: nie bierz tego do siebie ale moje "zwykłe vlogi" generują mi duż...
@pelt: czasami wrzucę coś luźniejszego tzn. nie z fabryki a czasami przywale z clickbaitu żeby nakarmić algorytm, a czasami olewam kompletnie jak to zrobiłem z pierwszym kanałem albo w tym roku na ponad 3 miesiące z moim drugim,
ten film to tez jest duży money maker
LuckyStrike - @pelt: czasami wrzucę coś luźniejszego tzn. nie z fabryki a czasami prz...